NAUJIENOS

Pasvalys puošiasi

Kategorija:

Miestas:
Praėjusį gegužės mėnesį visą šalį maloniai stebino neįprasti karščiai, kurie sukėlė problemų ne tik savus sodus ir gėlynus turintiems gyventojams, bet ir besirūpinantiems Pasvalio rajono centro grožiu.
Savaitės pradžioje Pasvalio miesto seniūnijos darbuotojai, padėjėjai ir Pasvalio rajono savivaldybės administracijos Vietinio ūkio ir plėtros teritorijų planavimo (kraštovaizdžio) specialistė ėmėsi Pasvalio miesto viešųjų erdvių gėlynų puoselėjimo.
Nuo birželio 4 d. jau galima grožėtis tik susodintomis, akį traukiančiomis gėlių kompozicijomis esančiomis skverelyje prie Pasvalio miesto seniūnijos pastato bei priešais jį. Birželio 6 d. gėlių vazonai buvo sukabinti ant tilto per Lėvens upę esančių šviestuvų. Pasvalio miesto seniūnijos darbuotojos ir pagalbininkės Vitalija, Danutė, Giedrė, Vanda, Lyda, Rima, Ilona ir Pranutė atsakingai dirbo sodindamos gėles į joms skirtas vietas. Ketvirtadienį buvo sutvarkyti gėlynai prie autobusų stoties ir turgaus. Pagalbininkai vyrai Juozas, Saulius, Virgis, Serioža ir Raimondas negailėjo jėgų nešiodami vandenį, kad gėlės kuo greičiau prigytų.
Šiais metais mūsų miestą puošia naujai sukomponuoti gėlių deriniai: pirmą kartą Pasvalio gėlynuose galite išvysti kraspedijų (liaudiškai vadinamų „būgnų lazdelių“), laurentijų, kleomių ir dar daug įvairių kitų gėlių rūšių bei veislių.
Vasaros metu UAB „Pasvalio vandenys“ ir UAB „Pasvalio autobusų parkas“ padeda Pasvalio miesto seniūnijai aprūpindami gėlynus vandeniu.
Šią savaitę bus baiginėjami visi miesto gėlynai – ir didesni, ir mažesni. Tikimasi, jog gėlynai džiugins praeivių akis visą vasarą ir iki vėlyvo rudens bus tikra miesto puošmena.

Nuotraukų autorė - Rūta Grušaitė
Pasvalio rajono savivaldybės administracijos informacija
  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai