NAUJIENOS

Paskirstytos lėšos švietimo rėmimo bei vaikų ir jaunimo meninės saviraiškos skatinimo programoms vykdyti

Kategorija:

Miestas:
Tauragės rajono savivaldybės komisijos, vadovaujamos mero pavaduotojos Virginijos Eičienės, paskirstė lėšas iš Švietimo rėmimo bei  vaikų ir jaunimo meninės saviraiškos skatinimo programų. Skirtas lėšas organizacijos panaudos mokyklų sporto žaidynių, varžybų, konkursų, olimpiadų ir kitų renginių organizavimui, vaikų ir jaunimo užimtumui, kitiems poreikiams. Viso iš Švietimo rėmimo programos paskirstyta 1 202,33 Eur, iš vaikų ir jaunimo meninės saviraiškos skatinimo programos - 1 550,00 Eur.
Daugiausia lėšų iš Švietimo rėmimo programos skirta Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklai – 889,28 Eur, Tauragės Žalgirių gimnazijai – 120,00 Eur. Taip pat  Žygaičių gimnazijai  skirta 31,28 Eur, Skaudvilės gimnazijai – 56,92 Eur, Lauksargių pagrindinei mokyklai – 38,58 Eur, Gaurės pagrindinei mokyklai – 66,27 Eur.
Iš vaikų ir jaunimo meninės saviraiškos skatinimo programos lėšos skirtos Tauragės moksleivių kūrybos centrui – 1000,00 Eur, Tauragės muzikos mokyklai 80,00 Eur ir Tauragės ,,Šaltinio“ progimnazijai – 470,00 Eur.
Administracijos direktoriaus Modesto Petraičio įsakymu centralizuotos buhalterijos skyrius įpareigotas pervesti lėšas pagal pasirašytas sutartis su programų vykdytojais ir programų sąmatas.
 
 Inesa Vaigauskienė
Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

 
 
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama