NAUJIENOS

Pasikeitimai Alytaus miesto savivaldybės administracijoje

Kategorija:

Miestas:
Artimiausiu metu bus skelbiami konkursai Viešųjų pirkimų ir Strateginio planavimo ir finansų skyrių vedėjų pareigoms užimti, kurių vedėjai nuo šiol eina pavaduotojų pareigas. Alytaus miesto savivaldybės administracija taip pat skelbs konkursą į laisvą Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybę, o iki rudens numatoma skelbti konkursus ir į kitas atsilaisvinusias pareigybes.
Nuo 2016 m. liepos 18 d. Miesto ūkio skyriaus vedėjas tarnybinio kaitumo būdu perkeliamas į vedėjo pavaduotojo pareigas, pasikeitimai numatomi ir kituose skyriuose. Ne į visas atsilaisvinusias pareigybes bus skelbiami konkursai iškart – pavyzdžiui, Miesto ūkio skyriuje laikinai vadovo pareigas užims kitas skyriaus darbuotojas.
 „Pokyčiai yra natūralūs, nes per metus laiko pasimatė, kuriose srityse reikalingi didesni pasikeitimai, kokių pokyčių reikia miestui. Matome, kurias Tarybos ir miestiečių užduotis ir kaip sekasi vykdyti, atitinkamai administracija turi prisitaikyti prie keliamų reikalavimų“, - sakė Kęstutis Žuromskas, einantis direktoriaus pareigas.
Taip pat nuo kitos savaitės šalių sutarimu iš užimamų pareigų atleidžiamas savivaldybės Architektūros, urbanistikos ir žemėtvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas – miesto vyr. dailininkas.
Dar trys savivaldybės darbuotojai buvo atleisti praėjusią savaitę vykdant teismo nutartį – savo pareigas paliko Statybos skyriaus vedėjas, Turto valdymo ir verslo skyriaus ir Viešųjų pirkimų vyriausiosios specialistės.
Kviečiame sekti informaciją apie būsimus konkursus alytus.lt,vtd.lt iržiniasklaidoje.
 
Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama