NAUJIENOS

Padėkota Tauragės miesto šventės 2019 organizatoriams

Kategorija:

Miestas:
Š. m. gegužės 31 d.– birželio 2 d. per Tauragę nuvilnijo renginių įvairove tauragiškius ir miesto svečius džiuginusi tradicinė Tauragės miesto šventė „Tauro ragas 2019“. 512-ąjį gimtadienį miestas šventė tris dienas. Šventinėje programoje - dešimtys kultūros ir sporto renginių bei kitų aktyvių veiklų, kurios vyko įvairiausiose miesto erdvėse.
 
Birželio 6 d. Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorius Modestas Petraitis pakvietė Savivaldybės bei kitų atsakingų institucijų vadovus aptarti praėjusios miesto šventės renginius. Susitikime pirmiausia padėkota visų įstaigų vadovams, darbuotojams už bendrą darbą, geranoriškumą ir atsakomybę ruošiantis šventei ir jos metu. Pasidžiaugta, kad visų organizatorių dėka šventė buvo graži, įspūdinga ir įsimintina.
 
Jau ketvirtus metus iš eilės mūsų savivaldybėje miesto renginiai organizuojami be alkoholio. Kaip informavo miesto seniūnas, policijos pareigūnai, šventėje neužfiksuota jokių incidentų ar rimtesnių tvarkos pažeidimų. Sulaukta daug padėkų ir pagyrimų tiek iš tauragiškių, tiek iš miesto svečių.
 
„ Dėkojame visiems už bendrą darbą ir puikų rezultatą. Be jokios abejonės, tokios masinės šventės su gausybe renginių, dalyvių ir žiūrovų neįmanoma suorganizuoti be darnaus organizatorių susitelkimo, be glaudaus įvairių institucijų, organizacijų, įstaigų bendradarbiavimo, be nuolatinės rėmėjų pagalbos“, - įteikdamas visiems po atminimo dovaną, teigė rajono meras Dovydas Kaminskas.
 
Nuoširdžiai dėkojame šventės rengėjams ir organizatoriams, visiems, aktyviai dalyvavusiems šventiniuose renginiuose ir dovanojusiems sau bei kitiems teigiamas emocijas ir gerą nuotaiką.
 
Inesa Vaigauskiene

Kultūros skyriaus vyriausioji specialistė
Tauragės rajono savivaldybės administracija
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama