NAUJIENOS

Organų donorams – pagarba ir dėkingumas

Kategorija:

Miestas:
Gyvybė ir sveikata yra vienos didžiausių žmonių vertybių, kurioms išsaugoti kartais gyvybiškai svarbi kitų pagalba. Ji tampa ypač reikšminga, kai reikalinga organų transplantacija, todėl 2018 m. spalio 19 d., siekiant išreikšti pagarbą ir dėkingumą visiems organų donorams, Skuodo miesto aikštėje liepsnojo žvakelės. 
2018 m. spalio 19 d. įvairiuose Lietuvos miestuose organizuota žvakučių akcija „Už organų donorus“. Ši akcija Skuodo rajone įvyko pirmą kartą, tačiau neabejojama, kad tai taps gražia kasmetine tradicija. Akcijos sumanytoja – Lietuvos asociacija „Gyvastis“. Akciją organizuoti Skuode pasiūlė Živilė Baublienė, organizavimo darbus atliko Skuodo rajono savivaldybes vadovai ir Savivaldybės administracijos specialistai.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, dalyvavusiems akcijoje. Jos dalyvius vienijo tikėjimas, kad vienas kitam padėdami galime keisti gyvenimus, galime juos nuskaidrinti ir pripildyti vilties. Dovanoti organai daro stebuklus, grąžina sunkiai sergantį žmogų į visavertį gyvenimą. Tikimasi, kad transplantacijos laukiančiųjų sąrašai tik trumpės, o prie to galime prisidėti kiekvienas.
Nacionalinis transplantacijos biuras prie Sveikatos apsaugos ministerijos informuoja, kad, norint tapti donoru, reikia išsiimti donoro kortelę. Tapus kortelės turėtoju, duodamas sutikimas dėl savo organų donorystės po mirties. Jei dėl kokių nors priežasčių ateityje sprendimas pasikeičia, sutikimą visada galima atšaukti.

Sandra Staniūtė

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama