Nepraleiskite progos greitai ir patogiai išsiųsti siuntinio į svečias šalis

Kategorija:

Miestas:
Nepraleiskite progos greitai ir patogiai išsiųsti siuntinio į svečias šalis
Gyvename tarsi be sienų – galime laisvai keliauti, ne prabanga ir siųsti siuntinius į bet kurį pasaulio kampelį. Kone ekspromtu galime sugalvoti nustebinti užsienio šalyse gyvenančius brangius žmones ir toks sprendimas ženkliai nepaplonins piniginės.

Taupykite brangų savo laiką
Dar prieš kurį laiką norint išsiųsti siuntinį į kitą miestą ar kitą šalį reikėjo skirti nemažai laiko vežėjų paieškai arba pasikliauti rekomendacijomis. Visgi įvertinti alternatyvas užtrunka – skirtingos kryptys, maršrutai, kitoks kainų skaičiavimas ir pan. O juk kainos aspektas reikšmingas daugeliui. Šiandien tai padaryti kur kas lengviau, tiksliau – to net nereikia daryti, nes galima naudotis platforma, jungiančia tūkstančius vežėjų visame pasaulyje. Toks sprendimas nuo Jūsų pečių „nukels“ daug klausimų ir rūpesčių bei padės sutaupyti labai daug laiko. „ParcelABC“ – unikalios veiklos koncepcija grįsta platforma, kurioje Jums bus pasiūlytos kelios siuntinio gabenimo alternatyvos. Ši sistema jungia tūkstančius po visą pasaulį kursuojančių vežėjų, ieško laisvų vietų jų transporte ir jas užpildo. Tad viskas, ką reikia padaryti, norint rasti patikimą vežėją, yra suvesti savo siuntinio duomenis į specialią formą www.parcelabc.lt svetainėje. Geriausia, kad tam užtruksite net mažiau nei minutę.
Įvertinusi Jūsų siuntinio duomenis sistema iškart pateiks kelias alternatyvas, iš kurių išsirinksite, kuri geriausiai tinka Jums. Pasirinkus tinkamiausią variantą ir apmokėjus už paslaugą į el. paštą atkeliaus laiškas su siuntos kodais. Pastaruosius reikia užklijuoti ant siuntinio ir jį įteikti atvyksiančiam kurjeriui. Maloniai nustebsite, kaip lengva ir patogu išsiųsti tarptautines siuntas, kurių transportavimo procesas paprastai kur kas sudėtingesnis, palyginti su vietinėmis siuntomis.

Patikimas vežėjas – saugi siuntinio kelionė

Vežėjas, kuriam patikimas siuntinys, yra labai reikšminga figūra siuntos kelionėje, todėl ParcelABC labai atsakingai renkasi vežėjus, su kuriais bendradarbiauti. Baltijos šalių rinkoje galima išskirti daug simpatijų ir pripažinimo sulaukiančią Venipak kompaniją. Rinkos senbuvė, užsitarnavusi aukštas pozicijas, garantuoja operatyvumą ir paslaugų kokybę.
ParcelABC ir Venipak partnerystė klientams, siunčiantiems siuntinius, užtikrina sąžiningumą bei atsakomybę, siuntos gabenimo kainos tikslumą, puikų aptarnavimą, kadangi kiekviena siunta rūpinasi profesionalus Venipak kurjeris.
Be Venipak, ParcelABC pasitiki ir tokiomis siuntų kompanijomis kaip Omniva, Transimeksa ir kt. Visi vežėjai pasirenkami atsakingai.
 
Galimybė sekti siuntą
ParcelABC svetainėje yra laukelis, į kurį suvedę siuntinio registracijos kodą galėsite stebėti siuntos būseną realiuoju laiku. Pasitaiko, kad siuntiniai pasiklysta, nepasiekia gavėjo ir tai tiek siuntėjui, tiek gavėjui, o, žinoma, ir vežėjui kainuoja daug nerimo, streso. To galima išvengti, jei seksite, kaip siuntinys keliauja ir kada planuojamas jo pristatymas gavėjui.
 
 

Mano Krastas