NAUJIENOS

Naujovės Kaune: finansavimo paraiškas vertins ne politikai, o ekspertai

Kategorija:

Miestas:
Įvairių sričių Kauno miesto savivaldybei teikiamas paraiškas dėl finansavimo vertins ne politikai ar savivaldybės darbuotojai, o išorės ekspertai. Pasak specialistų – tai didelė naujovė šalies savivaldybių gyvenime. Nors ekspertų darbas bus neatlygintinas, neabejojama, jog jų bus užtektinai.
 
„Naujoji Kauno miesto savivaldybės komanda dirba skaidriau ir efektyviau. Situacijos, kuomet sprendimus dėl finansavimo priimdavo politikai ar su jais susiję valdininkai, keldavo įvairiausių minčių. Mes norime, kad savivaldybei teikiamas paraiškas vertintų savo sričių profesionalai, kuriuos kviečiame prisidėti“, - teigė Kauno miesto tarybos Valdymo ir bendruomenių komiteto pirmininkė Rasa Šnapštienė.
 
Vertinimo ekspertais gali būti Lietuvos ir užsienio mokslo ir studijų institucijų, nevyriausybinių organizacijų, konsultacines ir ekspertines paslaugas teikiančių organizacijų atstovai ar pavieniai asmenys. Ekspertais negali būti Kauno miesto tarybos nariai, savivaldybės tarybos ir mero sekretoriato darbuotojai, savivaldybės administracijos ir savivaldybei pavaldžių įstaigų, įmonių ir organizacijų darbuotojai ir jų šeimos nariai.
Viešųjų paslaugų teikimo projektų finansavimo tikslas – bendradarbiaujant su bendruomenėmis, nevyriausybinėmis organizacijomis, kitais Kauno mieste veikiančiais juridiniais asmenimis, spręsti savivaldybės bendrosios gyventojų kultūros ugdymo, miesto įvaizdžio stiprinimo, sveikatos gerinimo, socialinių paslaugų teikimo, jaunimo reikalų, kūno kultūros ir sporto plėtojimo problemas.
 
Ekspertai, norintys vertinti savivaldybei teikiamus projektu, iki kovo 1 dienos internetu turi užpildyti registracijos anketą ir pateikti gyvenimo aprašymą http://www.kaunas.lt/ekspertai/.
 
Registruotis ekspertu galima tik į vieną iš šių sričių: bendrosios gyventojų kultūros ugdymo, miesto įvaizdžio stiprinimo, visuomenės sveikatos stiprinimo, nevyriausybinių organizacijų ir miesto bendruomenės įgalinimo, socialinių paslaugų plėtros, kūno kultūros ir sporto plėtojimo. Platesnę informaciją apie ekspertų darbą teikia Kauno miesto savivaldybės Plėtros programų ir investicijų skyrius.
 
Ryšių su visuomene poskyrio informacija
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama