NAUJIENOS

Nacionalinės žemės tarnybos Kėdainių skyriaus kolektyvas apdovanotas už aktyvumą

Kategorija:

Miestas:
Praėjusių metų pabaigoje prasidėjusi kraujo donorystės akcija „Kauno regionas gali“ pasibaigė ir buvo apdovanotos daugiausiai kraujo paaukojusios įmonės, organizacijos ir institucijos.
Vasario 26 d. Kėdainių rajono savivaldybėje lankėsi Kauno regiono plėtros agentūros vyresnioji projektų vadovė Gaila Tulušienė, kuri drauge su mero pavaduotoja Olga Urboniene ir vyr. specialiste (savivaldybės gydytoja) Ramune Kabošiene, sveikino Nacionalinės žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos Kėdainių skyriaus kolektyvą už aktyvų dalyvavimą kraujo donorystės akcijoje.
Padėką ir įsteigtą prizą atsiėmė Nacionalinės žemės tarnybos prie ŽŪM Kėdainių skyriaus vedėja Aura Šalugienė, kuri pasidžiaugė aktyviu kolektyvu.
Taip pat akcijoje aktyvūs buvo Kauno rajono greitosios medicinos pagalbos stotis, Kaune įsikūrusi įmonė „Intermedix Lietuva“ ir Birštono sanatorija „Versmė“.
Nacionalinis kraujo centras, radijo stotis „Tau“ ir Kauno regiono plėtros agentūra į akciją pakvietė visas aštuonias Kauno regiono savivaldybes. Į kvietimą atsiliepė 12 įmonių ir pavieniai asmenys.
Skaičiuojama, kad iš viso per metus Lietuvoje reikia bent 100 tūkst. kraujo donacijų. Vienas donoras gali išgelbėti trijų žmonių gyvybes. Nacionalinis kraujo centras kviečia nelaukti specialių akcijų – kraują galima aukoti bet kuriuo metu.
Kauno regiono plėtros agentūros ir Kėdainių rajono savivaldybės informacija
 
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama