NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Nacionalinėje dailės galerijoje – parodų uždarymo savaitgalis su nemokamų renginių programa

Kategorija:

Miestas:
Nacionalinė dailės galerija (NDG) Vilniuje (Konstitucijos pr. 22) kviečia apsilankyti baigiamose rodyti parodose – „Deimantas Narkevičius. Dėmės ir įbrėžimai“ ir „Oskaras Hansenas. Atvira forma“. Ta proga vasario 22–25 d. NDG rengia svetingą savaitgalį, kurio programoje numatytos parodas palydinčios paskaitos, filmų peržiūros, edukaciniai užsiėmimai ir nemokamos ekskursijos. Vasario 23–25 d. galerijos bilietas kainuos tik 20 eurocentų.
 
Svetingo savaitgalio renginių programa:
 
Vasario 22 d., ketvirtadienį
18 val. Dėmės ir įbrėžimai: menininko Deimanto Narkevičiaus ir parodos kuratorės Lolitos Jablonskienės pokalbis NDG auditorijoje.
 
Vasario 23 d., penktadienį
17 val. NDG auditorijoje lenkų menininkų, sekusių Oskaro Hanseno skleistomis Atviros formos idėjomis, eksperimentinių video filmų peržiūra. Programoje pristatomi Pavelo Althamerio, Grzegorzo Kowalskio, menininkų dueto KwieKulik, Pawelo Kwieko, ir kitų lenkų autorių filmai, akcijų dokumentacijos.
 
Vasario 24 d., šeštadienį
12 val. kūrybinės dirbtuvės vaikams iki 14 m. Jų dalyviai susipažins su O. Hanseno idėjomis apie architektūrą, jo kurtais objektais, o kūrybinėje dalyje patys kurs „atviros formos“ statinius.  Dirbtuves ves architektai Liutauras Nekrošius ir Indrė Ruseckaitė.
 
Vasario 25 d., sekmadienį
12 ir 14 val. ekskursijos su NDG gidais po parodas „Deimantas Narkevičius. Dėmės ir įbrėžimai“ ir „Oskaras Hansenas. Atvira forma“.
 
Dirbtuvės ir ekskursijos nemokamos, tačiau būtina registracija el. paštu edukacija@ndg.lt. tel. (8 5) 219 59 61. 
 
Projektus iš dalies finansavo: Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Lietuvos kultūros taryba. Parodos „Oskaras Hansenas. Atvira forma“ bendraorganizatorius – Varšuvos modernaus meno muziejus, partneris – Adomo Mickevičiaus institutas, rėmėjai: Lenkijos institutas Vilniuje, Vilniaus miesto savivaldybė Exterus, Imparat. Informaciniai rėmėjai: lrytas.lt, artnews.lt
 
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai