NAUJIENOS
Joniškiečiai kuria savo tradicijas sostinėje

Mylėkime ir būkim mylimi

Kategorija:

Miestas:
„Mylėkime ir būkim mylimi. Apkabinkime ir leiskimės apkabinami. Džiaukimės kiekviena diena, ir būsime laimingi nepriklausomai, ar šviečia saulė, ar apniukę debesys...."
Patys šilčiausi sveikinimai ir linkėjimai skambėjo Eidintų kaimo bibliotekoje vykusioje šventėje - viktorinoje skirtoje Tarptautinei Šeimos dienai. Skambias dainas dovanojo Batakių kultūros namų moterų ansamblis "Eidinta". 
Kitoje šventės dalyje visi surinkusieji dalyvavo linksmoje viktorinoje. Pralaimėjusiųjų nebuvo - visi pradžiuginti saldžiomis dovanėlėmis.
Popietės pabaigoje visi buvo nustebinti  pakviestu garbiu svečiu. Tai Tauragės Švč. Trejybės parapijos dekanas Marius Venskus. Pradžioje buvo sukalbėta bendra malda už susirinkusius. O vėliau svečias  nuoširdžiai papasakojo apie Šeimą, jos sąvoką dabartiniame gyvenime. Palietė kitas nemažiau svarbias gyvenimo vertybes, pagarbą duonai kasdieniniai, mamai, žmogiškumui. Pasakyti kunigo žodžiai manau giliai palietė kiekvieno širdį. Atsisveikindamas kunigas kiekvienam padovanojo šventą paveikslėlį su Popiežiaus nuotrauka ir malda.

Dana Liekienė
Eidintų kaimo bibliotekininkė
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama