NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Ministras L. Kukuraitis teigiamai įvertino socialinės paramos skyriaus darbą

Kategorija:

Miestas:
Kėdainių rajono savivaldybėje meras S. Grinkevičius priėmė socialinės apsaugos ir darbo ministrą Liną Kukuraitį. Susitikimo metu buvo aptarta, kaip stiprinti šeimos modelį, padėti vaikams, ypač globos namų, kokiomis priemonėmis gerinti socialinę padėtį.
Susitikime taip pat dalyvavo mero pavaduotoja Olga Urbonienė, savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis, savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Jūratė Blinstrubaitė, LR socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėja Kristina Paulikė ir Kauno regiono Pertvarkos procesų ekspertė Vida Lukamskienė.
„Daug bendraujame su LR socialinės apsaugos ir darbo ministru Linu Kukuraičiu, kuris ne pirmą kartą atvyksta į Kėdainius. Ministras pasidžiaugė mūsų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistų darbu. Taip pat mūsų savivaldybę išskyrė, kaip vieną operatyviausiai dirbančių vaiko pinigų klausimu. Dėl išmokų vaikams iš gyventojų nesulaukėme nusiskundimų, viskas vyko be jokių nesklandumų“, – pažymėjo rajono vadovas S. Grinkevičius.
Taip pat buvo kalbama apie Šėtos socialinio centro atnaujinimo projekto antrąjį etapą. Pirmasis etapas buvo įvykdytas su Kėdainių rajono savivaldybės ir ministerijos lėšomis. Antrajame etape bus sutvarkyta katilinė ir šildymo patalpos. Ministras patikino, kad šiam etapui bus ieškoma finansavimo būdų.
Susitikime taip pat kalbėta apie tai, jog daugiau nei 300 tūkst. eurų bus skirta vaikų namų reformai, kuri orientuota į jų perkėlimo iš vaikų namų į šeimos modeliui artimesnę aplinką.
LR socialinės apsaugos ir darbo ministro L. Kukuraičio teigimu, didžioji klausimų dalis, kurią aptarė su Kėdainių rajono savivaldybės meru S. Grinkevičiumi, buvo susijusi su šeimos samprata.
„Džiaugiuosi, kad Kėdainių rajono savivaldybė nuo sausio mėnesio prisijungė prie projekto „Kompleksinės paslaugos šeimai“. Tai priemonės skirtos visoms šeimoms, ypač patiriančioms krizes. Gera girdėti, jog aktyviai žmonės registruojasi į STEP programas, ieško būdų, kaip puoselėti šeimą“, – sakė ministras L. Kukuraitis
Rajono vadovas ir ministras pažymėjo, kad būtina steigti dienos centrus, kur vaikai turėtų galimybę laiką leisti tinkamai.
Keisti vaikų globos namų sistemą, kuriai planuojama skirti papildomų lėšų iš Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
Kėdainių rajono savivaldybės informacija
 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai