NAUJIENOS

Miesto aikštėje išsirikiuos 26 žaliaskarės

Kategorija:

Miestas:
Joniškio rajono savivaldybė kvietė rajono švietimo ir ugdymo įstaigas, įmones, nevyriausybines organizacijas ar kitas organizacijas dalyvauti kalėdinėje akcijoje „Papuošk savo miestą kalėdine eglute“ ir sulaukė rekordinio skaičiaus dalyvių. Mieste papuošti kalėdinę eglutę panoro net 26 organizacijos.
 
Užsiregistravusios dalyvauti akcijoje organizacijos ir įstaigos gamina žaisliukus ir ruošiasi šiam penktadieniui, kuomet atvyks į miesto aikštę ir čia pasipuoš savo eglutę.
 
Eglutės šventiniu laikotarpiu džiugins praeivių akis miesto centrinėje aikštėje nuo gruodžio 2 dienos. Prie akcijos noriai prisidėjo ir VĮ Joniškio miškų urėdija. Ačiū įmonei ir miškų urėdui Aleksui Abromavičiui už geranorišką prisidėjimą prie akcijos!
 
Eglučių pastatymu aikštėje rūpinasi Joniškio seniūnija. Kartu su administracijos Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus specialistais renkama geriausia ir reprezentatyviausia vieta aikštėje eglutėms pastatyti. Šio skyriaus vyr. specialistė Regina Leknickienė pasakoja, kad eglučių išsidėstymo aikštėje vietas greičiausiai padiktuos miesto aikštės grindinio piešinys.
 
Eglučių papuošimo autoriai bus pagerbti miesto Kalėdų eglės įžiebimo ceremonijos metu gruodžio 2 d. (penktadienis) 17 val. estradoje prie Joniškio kultūros centro. 
 
Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus inf.

 
 
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama