NAUJIENOS
In Memoriam aktoriui Tomui Vaisietai
Toliau
Atgal

Metų moterys: kuo daugiau skleidžiame meilės, džiaugsmo, tuo laimingesni esame...

Kategorija:

Miestas:
Tarptautinės moters dienos proga septintą kartą apdovanotos Metų moterų rinkimų laureatės. Šiemet į penkias nominacijas: Metų altruistė, Metų mama, Metų specialistė, Metų ambasadorė ir Metų kūrėja, buvo pasiūlytos 27 kandidatės, kurios sulaukė penkių tūkstančių palaikymo balsų.
Metų moteris rinko ir krašto gyventojai, balsavę internetu, ir komisija, vadovaujama Kėdainių rajono savivaldybės mero pavaduotojos Olgos Urbonienės.
Komisiją sudarė Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis, Kėdainių krašto garbės pilietis Jonas Dastikas, Kėdainių krašto garbės pilietis, kultūros premijos laureatas, poetas Vitolis Laumakys, rajono savivaldybės tarybos narys Dangiras Kačinskas, Kėdainių dekanato dekanas, Šv. Juozapo bažnyčios klebonas, kunigas Norbertas Martinkus ir AB „Nordic sugar Kėdainiai“ direktorius Dainius Cibulskis.
Susumavus kraštiečių palaikymą ir komisijos nuomonę, Kovo 8-osios išvakarėse surengtoje šventėje „Ačiū, kad šalia esi“ buvo pagerbtos visos nominantės. Joms įteiktos Kėdainių rajono savivaldybės mero Sauliaus Grinkevičiaus padėkos ir dovanos, o autorinėmis juvelyrinėmis segėmis apdovanotos nugalėtojos.
Moterų pagerbimo renginys pirmą kartą vyko Kėdainių miesto rotušėje, kur visas krašto moteris, konkurso laureates ir nominantes Kėdainių rajono savivaldybės mero S. Grinkevičiaus vardu pasveikino mero pavaduotoja O. Urbonienė.
„Be jokios abejonės, kalbant apie Metų Moterų rinkimus bei renkant pačią tinkamiausią atskiros kategorijos atstovę komisijos nariams buvo išties labai sunku. Tarp komisijos narių kilo daug diskusijų, tad apsispręsti buvo išties sudėtinga. Mes, suprasdami, kad kiekviena moteris, kuri buvo nominuota, padarė išties daug savo aplinkoje dirbdama Kėdainių krašto labui. Tad šiandien čia susirinko daug nuostabių moterų. Mes linkime, kad kėdainių krašto moterys neprarastų savo žavesio ir garsintų Kėdainių kraštą“, – kalbėjo O. Urbonienė.
Metų altruistės nominacijai buvo patvirtintos net septynios pretendentės. Apdovanojimą įteiktė Beinaičių kaimo bendruomenės pirmininkei Ritai Lankelienei savivaldybės administracijos direktorius O. Kačiulis.
Metų specialistės nominacijai pateiktos net dešimt pretendenčių, iš kurių buvo išrinktos trys.
Metų specialistėmis išrinktos – Kėdainių PSPC šeimos gydytoja Joana Kleivienė, Kėdainių profesinio rengimo centro lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Birutė Konstanblackaitė ir Aušra Buklienė, AB „Lifosa“ patalpose esančios valgyklos direktorė.
Nugalėtojas sveikino Kėdainių krašto garbės pilietis J. Dastikas.
Viena iš nugalėtojų – J. Kleivienė, Kėdainių PSPC šeimos gydytoja, patikino, kad svarbus jai ir šeimos narių, ir balsavusiųjų palaikymas.
„Labai dėkoju visiems: tiems, kas balsavo, kas palaikė. Noriu pasakyti, kad nedarau nieko didingo, tiesiog myliu žmones ir myliu savo darbą. Ir, žinoma, stengiuosi jį atlikti gerai“, – atsiimdama Metų specialistės apdovanojimą sakė J. Kleivienė.
Metų kūrėjos titulą pelnė Jurgita Grigarienė, Kėdainių krašto dailės draugijos narė, keramikė.
„Aš manau, kad kiekvienas žmogus yra kūrėjas, vienaip ar kitaip gyvenime kuriantis grožį. Ir nesvarbu, ką jis daro, bet – kuria. Ir kuo daugiau savo darbais skleidžiame meilės, džiaugsmo, tuo laimingesni esame mes bei džiuginame tuos, kurie yra šalia. Toks ir yra mano, kaip keramikės tikslas. Siekiu, kad mano darbai skleistų tik gerą nuotaiką. Ačiū visiems, kuriems rūpi, ką aš darau. Stengsiuosi nenuvilti pirmiausiai savęs, o taip pat – ir jūsų visų“, – sakė keramikė.
Metų kūrėją sveikino Kėdainių krašto garbės pilietis V. Laumakys.
Metų ambasadorės titulas suteiktas Danutei Muzikevičienei, ilgametei lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai, dabar senjorei. Apdovanojimą nugalėtojai įteikė Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys D. Kačinskas.
Metų mama išrinkta Marija Eigirdienė, aštuonių vaikų mama. Apdovanojimą laureatei įteikė Kėdainių dekanato dekanas, Šv. Juozapo parapijos klebonas, kunigas N. Martinkus.
Šventės viešnioms ir svečiams muzikinę programą dovanojo operos solistai Kristina Zmailaitė ir Edmundas Seilius. Vakarą vedė aktorius Gintaras Mikalauskas.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija
 
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai