NAUJIENOS

Mero padėkos ženklai nusipelniusiems ukmergiečiams

Kategorija:

Miestas:
Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dienos proga Ukmergės kraštui nusipelniusiems asmenims įteikti Mero padėkos ženklai. Garbingo apdovanojimo nominantai pagerbti šventės išvakarėse įvykusio Ukmergės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu.
 
Už asmeninį verslumo ir visuomeniškumo sinergijos pavyzdį Mero padėkos ženklas įteiktas du dešimtmečius bendrovei „Textilite“ vadovaujančiai Genovaitei Navikienei.
 
Už ilgamečius profesinės veiklos pasiekimus, meteorologijos žinių sklaidą visuomenėje ir jų aktualizavimą šiandien -  buvusiam ilgamečiui Ukmergės meteorologijos stoties vadovui, vėliau vyresniajam stebėtojui Bronislovui Kaseliui, už bendruomeniškumo ir pilietiškumo iniciatyvas ir gebėjimą vienyti žmones bendrų tikslų siekimui -  Šešuolių šv. Juozapo parapijos klebonui Egidijui Kazlauskui.
 
Dar vienam nominantas – ilgametis Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Jonas Cesevičius Mero padėkos ženklu už asmeninį indelį, kuriant ir stiprinant profesinio mokymo bazę, Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos vedimą sėkmės keliu apdovanotas tą pačią dieną surengtoje šios mokyklos 80-mečio šventėje.
 
Daiva Zimblienė
  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai