NAUJIENOS

Mažeikiuose lankėsi mokiniai iš užsienio

Kategorija:

Miestas:
Šiandien Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijoje apsilankė gausus būrys svečių. Į Mažeikių „Ventos“ progimnaziją pagal projektą LET'S MYTH TOGETHER! („Apie mitus visi kartu!“) atvyko svečių iš Rumunijos, Olandijos, Turkijos ir Graikijos. Merkelio Račkausko gimnazijoje pagal projektą NORDPLUS svečiuojasi delegacijos iš Latvijos, Islandijos ir Suomijos. Svečius šiltai priėmė gimnazijos direktorė Asta Žukauskienė, „Ventos“ progimnazijos direktorė Ramunė Badaukienė.
Į gražų tarptautinį susiėjimą atvyko Mažeikių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, tarusi sveikinimo žodį visiems atvykusiems. Ji kalbėjo, kad nors Lietuva labai maža šalis, bet turime, kuo didžiuotis. Norėtųsi, kad atvykę iš svetur išsivežtų iš mūsų šalies kuo geresnius įspūdžius. Į renginį taip pat atvyko LR Seimo nario Kęstučio Bartkevičiaus padėjėjas Česlovas Čyžas, jis pasakojo savo įspūdžius, kai lankantis Vokietijoje jam teko gyventi ne viešbutyje, o šeimoje. Taip galima daug išsamiau pažinti šalį, jos papročius ir tradicijas. Džiaugėsi, kad atvykusieji mokiniai patirs tą patį, nes jie taip pat gyvens mažeikiškių šeimose. Renginyje gimnazistai pristatė savo gimnaziją, Lietuvos švietimo sistemą.
Tokie renginiai labai reikalingi ir svarbūs, nes ir mokiniai, ir mokytojai gali gauti daug įdomios kultūrinės, istorinės informacijos, toks bendravimas padeda mokytis svetimų kalbų, ugdo pilietiškumą.

Bendrasis skyrius
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama