NAUJIENOS

Mažeikiuose – daugiau socialinių būstų

Kategorija:

Miestas:
V. Kudirkos g. 6-ajame name, kuriame atlikus kapitalinį remontą įrengti socialiniai būstai, vyko netradicinė spaudos konferencija. Mažeikių rajono savivaldybės vadovai ir darbuotojai pristatė socialinio būsto fondo plėtrą Mažeikių rajone, atsakė į spaudos atstovų klausimus ir apžiūrėjo pastatą, kuriame jau netrukus įsikurs nauji gyventojai.
Mažeikiuose kapitaliai sutvarkytas dar vienas namas, kuriame įrengta 20 socialinių būstų iš kurių vienas pritaikytas asmeniui su negalia. Tikimasi, kad sudarius sutartis šv. Kalėdas ir Naujuosius metus dalis šio namo gyventojų jau sutiks čia  – Kudirkos g. 6.  Nauji socialiniai būstai bus patogūs gyventi ir šeimoms, ir vienišiems asmenims, name yra įvairaus dydžio butai: 9 – dviejų kambarių ir 11  –  vieno kambario butų, visi jie bus aprūpinti dujinėmis viryklėmis. Vykdant rangos darbus apšiltintas namo fasadas, atnaujintas stogas, pakeisti langus, duris, atnaujintos inžinerinės sistemos. Šalia namo nutiesti pėsčiųjų takai, įrengta vaikų žaidimo aikštelė, suoliukai, dviračių stovai, šiukšliadėžės.
„Linkiu, kad visi apsigyvensiantieji šiuose būstuose jaustųsi gerai ir saugiai, gerbtų šalia gyvenančius ir nepamirštų prižiūrėti bei tausoti naujai įrengtų patalpų“, – kalbėjo rajono meras Antanas Tenys.
 
Mažeikių rajono savivaldybės inf.
 
  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Šilutės krašto muziejai

Juknaičių parkas

Saugų malūnas – lentpjūvėPolitikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai