NAUJIENOS
Joniškiečiai kuria savo tradicijas sostinėje

Mažeikių rajone teikiamos kokybiškos socialinės globos paslaugos

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 14 d., antradienį, Mažeikių rajono socialinės globos paslaugas teikiančiose įstaigose lankėsi svečiai iš Štainfurto (Vokietija). Šio miesto valdžios atstovai ir socialines bei medicinines paslaugas senjorams ir neįgaliesiems teikiančių įstaigų atstovai domėjosi, kokios socialinės paslaugos teikiamos čia, ar jos paklausios, kaip visuomenė skatinama padėti likimo nuskriaustiems ar sunkiai sergantiems žmonėms.
Svečiai apsilankę, apžiūrėję ir pabendravę su Plinkšių globos namų ir VšĮ „Vilties erdvė“ grupinio gyvenimo namų bei specializuotų dirbtuvių vadovėmis, darbuotojomis ir gyventojais, visi kaip vienas teigė – Mažeikių rajone teikiamos kokybiškos ir net išskirtinės paslaugos. Mažai kur išvysi taip įrengtus ir sutvarkytus pastatus, pritaikytas erdves ir sudarytas jaukias, namus primenančias, gyvenimo sąlygas. Taip pat domėjosi specialistų, darbuotojų kvalifikacija ir noru dirbti.
Telšių regiono tarptautinių partnerių iš Štainfurto (Vokietija) delegaciją Mažeikiuose pasitiko Mažeikių rajono savivaldybės (toliau – Savivaldybės) mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja Jolanta Kekytė. Svečius Lietuvoje lydi Regioninės plėtros departamento prie VRM Telšių apskrities skyriaus vedėjas Vaclovas Vaičekauskas. Delegacija atsisveikinusi išvyko į Renavo dvaro sodybą.

Bendrasis skyrius

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama