NAUJIENOS

Marijampolėje nauja erdvė jaunimui

Kategorija:

Miestas:
Trečius metus iš eilės vyksta „Maxima LT“ projektas „Mes – bendruomenė“, kurio metu remiamos miestų ir miestelių bendruomenių iniciatyvos, padėsiančios skatinti jaunimo užimtumą. Šiais metais projektui buvo skirta 60 tūkst. Eur, iš kurių dalis bus investuota Marijampolėje.
Asociacija „Sūduvos regiono kultūros ir sporto centras“ dalyvavo konkurse teikdama paraišką ir laimėjo šį konkursą su projektu „Zet‘ų uolos“. iš UAB „Maxima LT“ gaunama 12 tūkst. eurų parama, 30 proc. sumos turi prisidėti ir Marijampolės savivaldybė.
„Zet‘ų uolos“ turėtų būti pirmoji Sūduvoje įrengta sertifikuota dirbtinio laipiojimo sienų erdvė, skatinanti jaunimą aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį, kartu šiuo projektu jaunimui siekiama sukurti sveiką ir saugią emocinę erdvę. Projektą numatyta įgyvendinti dar šiais metais Marijampolės mieste Pašešupio parke.
Uolų laipiojimo sportas puikiai lavina bene daugiausia raumenų grupių vienu metu, treniruoja ištvermę ir koordinaciją, padeda sutvirtėti fiziškai ir psichologiškai.
 
Viešųjų ryšių tarnyba
 
 

ČDM biblioteka atveria duris visuomenei

Marčiupio akmuo

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama