Maišelių rūšys: kaip išsirinkti patvariausią

Kategorija:

Miestas:
Maišelių rūšys: kaip išsirinkti patvariausią
Skirtingos maišelių rūšys yra pritaikytos įvairiems poreikiams. Svarbu išsirinkti tvirtus maišelius, kurie neplyštų ir galėtumėte saugiai nešti norimus daiktus. Maišeliai gali būti naudojami tiek kasdienybėje, tiek šventinėmis progomis. Jeigu norite maloniai nustebinti artimuosius, draugus ar verslo partnerius, gražiai papuošti maišeliai puikiai tiks vietoj dovanų dėžučių.
 
Kokybiški ir patvarūs maišeliai
 
UAB „Pakavimo prekės“ teikia kokybiškus ir itin tvirtus maišelius. Prekes įsigyti galite atvykę į Vilniuje Linkmenų g. 15 esančią parduotuvę arba internetu. Užsakymus priimame ir vykdome visoje Lietuvoje, pristatysime prekę Jūsų nurodytu adresu arba į artimiausią pašto skyrių.
 
Siūlomos šios maišelių rūšys:
 
  • popieriniai;
  • plastikiniai;
  • drobiniai.
 
Popieriniai maišeliai
 
Mūsų parduotuvėje rasite 6 rūšių popierinių maišelių. Jie tinka įvairių prekių, dovanų gabenimui, šventiniams buteliams supakuoti. Galimas skirtingų spalvų pasirinkimas, priimami individualūs užsakymai su asmeninių logotipų spauda.
 
Plastikiniai maišeliai
 
Siūlomos 4 rūšys plastikinių maišelių: skaidrių su lipnia juostele ir užspaudžiamų, sandarių; su rankenomis ir specialių pakuočių iš burbulinės plėvės.
 
Drobiniai maišeliai
 
Šie maišeliai pagaminti iš medvilnės ir yra tinkami įvairių maisto produktų, arbatžolių, kavos miltelių ir kt. gabenimui. Jie tvirti, pralaidūs orui, leidžia siuntiniams „kvėpuoti“. Galite pasirinkti dvejų tipų dydžio maišelius. Pagal individualius užsakymus galime atspausdinti logotipą šilkografijos ar karšto presavimo būdu.
 
Nepraleiskite progos įsigyti išvaizdžių ir kokybiškų pakavimo prekių jau dabar! Aukšta kokybė, patogumas ir platus dydžių bei dizaino pasirinkimas garantuoti!
 
DAUGIAU INFORMACIJOS: https://www.pakavimoprekes.lt/maiseliai
 

Mano Krastas