NAUJIENOS

LKL pratęsė bendradarbiavimą su „Compensa ViennaInsurance Group“

Kategorija:

Miestas:

Lietuvos krepšinio lyga pateisina savo vardą – su trumpa ViennaIsurance Group pratęsia sutartį.
Naujas kontraktas sudarytas 2017-2018 m. sezonui. Draudimo bendrovė „Compensa ViennaInsurance Group“ lieka Pagrindine lygos rėmėja.

„Krepšinis Lietuvoje nėra tik sportas, tai – pavyzdys, kuris suvienija ir įkvepia. Lietuvos krepšinio lygoje augantys talentai kiekvienam iš mūsų kasdien rodo, ką reiškia būti tikra komanda, kaip atkakliai reikia siekti užsibrėžto tikslo. Vienas iš svarbiausių „Compensa ViennaInsurance Group“ tikslų – ir toliau būti aktyviais socialinės erdvės dalyviais, prisidėti prie šalies sporto bendruomenei svarbių procesų ir projektų. Tęsime sėkmingą partnerystę su Lietuvos krepšinio lyga, kurdami atmosferą, krepšininkus įkvepiančią pergalėms, o aistruolius – dar didesniam jų palaikymui“, – sako Deividas Raipa, „Compensa ViennaInsurance Group“ generalinis direktorius.

„Compensa ViennaInsurance Group“, kaip ir praėjusį sezoną, pristatys LKL rungtynių apžvalgas, taip pat prisidės prie gražiausių mėnesio epizodų rinkimų ir mėnesio žaidėjo apdovanojimų. Socialinė iniciatyva „Svajonių diena – saugi diena“ bus tęsiama ir šį sezoną.

„Prieš metus pasirašydami sutartį minėjome, kad stiprėjančiai lygai reikia stiprių partnerių, – prisiminė LKL generalinis direktorius Romualdas Brazauskas. – „Compensa ViennaInsurance Group“ yra sparčiai auganti draudimo bendrovė, per metus trukusį bendradarbiavimą sparčiai paaugome ir mes. Tokių patikimų įmonių prisidėjimas ne tik didina lygos prestižą, bet ir kelia organizacijos kokybę, o galutinį rezultatą pamato žiūrovas.“

Ne gyvybės draudimo bendrovė „Compensa ViennaInsurance Group“ veiklą Lietuvoje pradėjo 2016 m. sausio 1 d. Iki tol šalyje veikė Lenkijos ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa TU S.A. ViennaInsurance Group“ Lietuvos filialas, veiklą vykdęs nuo 2010 m. Šiuo metu bendrovės klientų aptarnavimo skyriai veikia 30 Lietuvos miestų.

„Compensa ViennaInsurance Group“ padaliniai veikia ir Latvijoje bei Estijoje. Visose Baltijos šalyse veikia vieninga bendrovės sukurta žalų atlyginimo sistema – klientai dėl žalų atlyginimo gali kreiptis į bet kurį čia veikiantį padalinį.

LKL su naujais partneriais sezoną pradės iš karto po Europos vyrų krepšinio čempionato – atidarymo rungtynės tarp Panevėžio „Lietkabelio“ ir Utenos „Juventus“ vyks rugsėjo 19 d.

Šarūnas Mazalas


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama