NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Lietuvių detektyvinis žaidimas per savaitę sulaukė milijono žaidėjų

Kategorija:

Miestas:

Lietuvių žaidimų kūrimo studija Nordcurrent, išleidusi visame pasaulyje išpopuliarėjusį maisto gaminimo žaidimą Cooking Fever, pristatė naują kitokio žanro darbą. Šįkart kompanija ėmėsi detektyvinio nuotykių žaidimo, kuris yra tarsi romanas, paįvairintas interaktyviais žaismo elementais. Pavadintas Murder in the Alps („Žmogžudystė Alpėse“), žaidimas sulaukė ne tik Apple ir Google programėlių parduotuvių dėmesio, bet ir per pirmąją savaitę sudomino milijoną žaidėjų.

Murder in the Alps pasakoja šveicarės žurnalistės Annos Myers istoriją. Atvykusi pailsėti į atokų viešbutį Alpėse, ji netrukus sužino, kad vienas po kito pradeda dingti jo svečiai. Lauke siaučia pūga, išvykti nėra galimybių, tad Anna imasi tirti šias žmogžudystes ir bandyti išsiaiškinti, kuris iš viešbučio svečių, o gal ir darbuotojų, yra tikrasis žudikas.

Murder in the Alps siužetas vystomas animacinėse scenose, veikėjų pokalbiuose ir komiksuose. Norint sužinoti, kas bus toliau, žaidėjui dažnai tenka imtis įvairių veiksmų: ieškoti paslėptų daiktų, spręsti galvosūkius, žaisti minižaidimus. Siekiant viską sužinoti prireiks aplankyti visus viešbučio bei jo teritorijos kampelius, o vėliau istorija nuves ir į nedidelį Šveicarijos miestelį, šiaurinės Italijos apylinkes. Nordcurrent ir toliau kuria Murder in the Alps žaidimą, tad Annos istoriją pratęs naujuose epizoduose.

Parsisiųsti ir žaisti Murder in the Alps galima nemokamai, jis veikia Apple iOS ir Google Android mobiliuose įrenginiuose.

Žaidimo vaizdo klipas:

https://youtu.be/HvZCw6ruJN4


  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Senųjų Miežionių pilkapynas

Poškonių pilkapynas

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai