Lazdijų meras sukvietė mažuosius į šventinį rytmetį

Kategorija:

Miestas:
Lazdijų meras sukvietė mažuosius į šventinį rytmetį
Tarpušventis – puikus metas susitikti, sveikinti vieniems kitus didžiųjų žiemos švenčių proga, džiaugsmingai leisti laiką su šalia esančiais.  Trečiadienį į šventinį rytmetį savivaldybės darbuotojus ir jų vaikučius sukvietęs Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis linkėjo visiems džiugių akimirkų, jaukumo kiekvieniems namams ir gražios bendrystės su šalia esančiais: „Džiaugiuosi matydamas mūsų darbuotojus su savo artimaisiais, ypač smagu matyti linksmai nusiteikusius mažuosius, taip nuoširdžiai išgyvenančius šventinį stebuklą. Tikiu, jog tokie mūsų susitikimai taps gražia tradicija, o vaikučių ratas kasmet vis didės. Linkiu visiems sveikatos, santarvės, šilumos ir meilės jūsų šeimoms“, - sakė meras A. Margelis.
Į posėdžių salę susirinkęs gausus būrys mažųjų kartu su tėveliais šoko liaudies ratelius, žaidė žaidimus, minė mįsles, klausėsi pasakojimų apie senuosius Kalėdų šventimo papročius ir nekantriai laukė atkeliaujant Senio Kalėdos.
Atkeliavęs lietuviškasis Senis Kalėda visus pasveikino sakydamas šventinę oraciją: „Aš – Senis Kalėda. Atkeliavau pas jus per aukštus kalnus, per žemus klonius iš ano krašto, kur miltų kalnai, medaus upės, pieno ežerai, saldainiais lyja, riestainiais sninga. Atvykau su šyvais žirgais, nauju vežimu, geležų ratais, diržų botagais. Atnešiau jums pilną maišą visokių gėrybių - laimės, džiaugsmo, sveikatos, sėkmės, ir daug daug visokio labo.“
Netruko ateiti ir vaikučių laukiamiausia akimirka - eilėraščiai, dainelės ir palinkėjimai Seniui Kalėdai. Šis mažuosius šventinio rytmečio dalyvius pradžiugino ne tik saldžiomis dovanomis, bet ir rankų darbo liaudies meistro išdrožtomis dūdelėmis bei švilpynėmis.
Puiki nuotaika, prasmingos dovanėlės ir prisimintos tradicijos praturtino šventinį laikotarpį  džiugesiu ir nuoširdžiomis bendrystės akimirkomis.
Lazdijų r. sav. inf.
 
Mano Krastas