NAUJIENOS

Lapių pagrindinėje mokykloje duris atvėrė dvi STEAM klasės

Kategorija:

Miestas:
Lapių pagrindinėje mokykloje įgyvendinamas mokyklinio ugdymo plėtojimo projektas STEAM. Įgyvendinat projektą dvi klasės buvo aprūpintos moderniomis interaktyviomis lentomis bei įvairiais žaidimais, priemonėmis, kurios reikalingos STEAM veiklai. STEAM tai veiklos, apimančios gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, menus ir matematiką.
Interaktyviose lentose vaikai gali susipažinti su žmogaus kūno, įvairių mechanizmų ir kt. 3D modeliais, patys piešti, kurti, modeliuoti, programuoti, iš arčiau susipažinti su chemijos, elektros, kompiuterių inžinerija, aplinkotyra, geologija, biologija ir kitomis tiksliųjų mokslų disciplinomis.
Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas ir vicemerė Violeta Riaukienė sveikino Lapių pagrindinės mokyklos direktorę Viliją Lukauskienę, kuri savo užsidegimu, ryžtu įkvepia visą mokyklos bendruomenę, Lapių kaimo gyventojus bei užsienio svečius ir geba į mokyklą pritraukti investicijų, kurios gerina vaikų mokymosi sąlygas, suteikia jiems naujas galimybes mokytis tiksliųjų mokslų įdomiai, kitaip tiek pamokų metu, tiek po jų.
STEAM klasių įrengimui Klaipėdos rajono savivaldybė ir Vokietijos „Lions“ klubas skyrė po 5 tūkst. eurų, Lapių vaikų namų paramos fondas prisidėjo 2 tūkst. eurų. Prie projekto įgyvendinimo taip pat prisidėjo Klaipėdos Rotary klubas „Concordia 1826“, asmeniškai paramą skyrė Berndas Bargemannas, Angelika Cords, Heinz-Hermannas Germeris, Christianas Giolneris, Katharina ir Michaelis Harmannai, Sylke Herse, Hinnerkas Heitmiuleris, Susanne Hindahl-Reede, Heinz-Jurgenas ir Doris Hiufmann, Svenas Koegelis, Detlevas Kohlmeieris, Adrianas Menke, Christianas Rumpeltinas, Mindaugas Tabokas, Dr. Ulrichas ir Sighilt Winkler.

Ernesta Strakšytė
 
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai