Laimėjęs B. Ropės paskelbtą konkursą užliekniškis lankėsi Strasbūre

Kategorija:

Miestas:
Laimėjęs B. Ropės paskelbtą konkursą užliekniškis lankėsi Strasbūre
Minint Europos dieną, Europos Parlamento narys Bronis Ropė inicijavo Lietuvos mokinių piešinių bei nuotraukų konkursą „Kuriu ateities Europą“, kuriame tarp daugiau nei 350 įvairaus amžiaus mokinių iš visos Lietuvos dalyvavo ir Užlieknės pagrindinės mokyklos, vadovaujami socialinės pedagogės Nijolės Mažeikaitės. Konkurso darbų vertinimo komisija išrinko 16 pirmosios vietos nugalėtojų: 10 piešinių ir 6 nuotraukų autoriai apdovanoti vizitu į Europos Parlamentą Bronio Ropės kvietimu. Konkursas parodė, kad vaikai Lietuvoje ne tik puikiai žino Europos Sąjungą, jos vertybes, šalis nares, išmano jų istorinį paveldą, bet ir yra meniški, įžvalgūs ir aktyvūs.
Užlieknės pagrindinės mokyklos 5 kl. mokinys Giedrius Šakys užėmęs pirmąją vietą šiame konkurse, liepos mėn. pradžioje B. Ropės kvietimu, viešėjo Europos Parlamente, Strasbūre.
Konkurso nugalėtojus Europos Parlamente, Strasbūre, pasitiko Europarlamentaras B. Rope, organizuotoje ekskursijoje, mokiniai apžiūrėjo pristatytus savo darbus Parlamento pastate, lankėsi  plenarinių posėdžių salėje, užsuko į šalia esančią Oranžeriją, kur prieš kelis metus buvo pasodintas lietuviškas ąžuolas. Pasak,  5 kl. mokinio Giedriaus Šakio grįžusio iš kelionės Lenkija-Prancūzija-Belgija, tai nepakartojami įspūdžiai.

Nijolė Mažeikaitė
 socialinė pedagogė
 
 
Mano Krastas