Laikrodis Jums – renkamės sau arba dovanų

Kategorija:

Miestas:
Laikrodis Jums – renkamės sau arba dovanų
Puiki dovana įvairioms progoms – laikrodžiai. Laikrodžiai yra nuo seno vertinamas dalykas, turintis ir teikiamą aurą, ir prestižą, ir esantis universali dovana. Tiks ir vyrams, ir moterims, ir skirtingo amžiaus, nežeis jokių politinių, religinių, etinių ir kitų įsitikinimų. O ir laikrodžių kainos gali būti labai įvairios, tad rasite ir pigiausius, ir tikrai brangius, siekiant prabangos. Kaip išsirinkti gerą laikrodį, kuomet norite jį dovanoti?
Pirmiausia – nustatykite kainos ribas
Kad ir kokią dovaną kam perkate ir norite dovanoti, visada pirmiausia galvokite apie tai, kokiose kainos ribose tai turėtų būti. Tai galima nustatyti pagal tai, kokia yra proga ir kaip labai norite sureikšminti dovaną, ir pagal tai, kiek turite pinigų. Pirmuoju atveju, dovanos (laikrodžio) kainos gali būti ribojamos pagal artimumo ryšį sveikinamam žmogui arba pagal šventę. Gal reikia pasveikinti tolimą kolegą su formalia švente darbe, įteikti nedidelę dovanėlę, kad tai nebūtų per daug sureikšminta, tačiau būtų gražus gestas. Tuomet kaina gali būti iki keliolikos ar kelių dešimčių eurų, bet, pavyzdžiui, ne pigiau nei 10 eurų. Gal einate į artimo giminaičio jubiliejų arba vestuves, ir asmuo nepageidauja dovanų pinigais. Tuomet galite dovanoti brangų daiktą. Galite ir pirkti brangesnius laikrodžius, kurie kainuoja apie 450 – 500 eurų ir pasižymi išskirtine kokybe. O gal kainą nuspręsite pagal piniginės storumą – kiek ji leidžia išleisti. Tai irgi gana dažnas būdas nusakyti kainą.
Jam, jai, vaikui?
Kai jau turėsite biudžeto ribas, galėsite rinktis laikrodį pagal ypatybes. Pavyzdžiui, ar tai bus vyriškas, ar moteriškas, ar vaikiškas, ar universalus laikrodis? Jie skirsis dizainu. Vaikiški bus linksmi, gal su paveiksliukais ar net kokiu nors integruotu žaidimu. Moteriškas ir vyriškas – skirsis savo dizainu, laikantis standartinės vyriškų ir moteriškų spalvų skalių. Taip pat rasite daug universaliai visiems tinkamų laikrodžių.
Savybės
Daugiausia skirtumų laikrodžiuose rasite jų savybėse. Kai kurie bus paprasti laikrodžiai, tiesiog rodantys laiką, gal net mechaniniai. Patiks klasikos mylėtojams. Tačiau trokštamiausi bus išmanūs laikrodžiai – elektroniniai išradimai, galintys daugiau negu gali paprastas laikrodis, turintys daug įvairių funkcijų. Verta ieškoti tokio laikrodžio už prieinamą kainą internetu, kuris dar ir būtų atsparus vandeniui, karščiui, šalčiui ar smūgiams. Visi šie dalykai Lietuvos klimate yra labai tikėtini, tad verta apsidrausti. Taip pat geriausia pirkti internetu iš parduotuvės, kuri ir suteikia garantiją, ir visus oficialius pirkimo dokumentus.
 

Mano Krastas