NAUJIENOS

Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti smulkiojo ir vidutinio verslo finansinę paramą

Kategorija:

Miestas:
Tauragės rajono savivaldybė kviečia smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus, įregistruotus ir veiklą vykdančius Tauragės rajone, teikti paraiškas finansinei paramai gauti. Paraiškas  galima teikti nuo balandžio 1 d iki balandžio 30 d.
 
Tauragės rajono savivaldybės Taryba yra pritarusi naujam Tauragės rajono savivaldybės smulkaus verslo subjektų rėmimo programos tvarkos aprašui, kurio tikslas – verslo rėmimo, gyventojų verslumo bei jų darbinės veiklos skatinimas, verslo aplinkos gerinimas bei investicijų pritraukimas Tauragės rajone.
 
Tauragės rajono savivaldybė kompensuoja įmonės įregistravimo ir su įmonės įsteigimu susijusias išlaidas, mokslo tiriamųjų darbų ir eksperimentinės plėtros darbų, naujų interneto svetainių kūrimo, rinkodaros priemonių išlaidas. Šioms išlaidoms numatyta kompensuoti ne daugiau kaip 200 Eur to paties verslo subjektui ir vienai to paties steigėjo einamaisiais metais įsteigtai įmonei.
 
Smulkiesiems verslininkams numatyta negyvenamųjų patalpų nuomos išlaidų kompensacija. Kompensuojama iki 50 proc., bet ne daugiau kaip 5 Eur/m2 ir ne daugiau kaip 500 Eur per metus.
 
Taip pat Tauragės rajono savivaldybė kompensuoja darbo įrangos/priemonių įsigijimo išlaidas iki 2000 Eur už vieną papildomą įdarbintą asmenį iki 4000 Eur už dvi įsteigtas naujas darbo vietas.
 
Turi klausimų? Kreipkitės!
 
 Andrius Laucius
 
Versliškumo ugdymo ir verslumo skatinimo specialistas
 
86 72 29 843
 
andrius.laucius@taurage.lt
 
 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai