NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Kokį sužadėtuvių žiedą rinktis?

Kategorija:

Miestas:
Užsukus į juvelyrinių dirbinių parduotuvę – įprastą ar elektroninę – akys raibsta nuo papuošalų gausos. Nuo ko pradėti pasirinkimą ir į ką atsižvelgti renkantis? Toks klausimas kyla dažnam vyrui, nusprendusiam pasipiršti moteriai, su kuria nori susieti savo gyvenimą. Sužadėtuvių žiedas – tai sužadėtuvių akcentas, esminis elementas, nuo senų laikų simbolizuojantis dviejų žmonių pasiryžimą žengti bendru gyvenimo keliu.
 

Koks metalas tinkamas?

Juvelyrinių dirbinių parduotuvėse sužadėtuvių žiedų kategorijoje vyrauja auksiniai, platininiai bei sidabriniai žiedai. Kokį pasirinkti, priklauso nuo paties kliento: jo galimybių ir norų. Ne kiekvienas gali sau leisti prabangų platininį žiedą, todėl esant mažesnėms finansinėms galimybėms geru pasirinkimu bus ir sidabrinis žiedelis. Tiesa, sidabras mažiau atsparus mechaniniam poveikiui, jis linkęs tamsėti, tad jo priežiūra pareikalaus daugiau dėmesio. Auksas šiame kontekste bus geresnis pasirinkimas, o platina – idealus sprendimas, kadangi šis karališkasis metalas labai tvirtas, atsparus išoriniam poveikiui, nepraranda pirminės savo išvaizdos.
 

Sužadėtuvių žiedas su brangakmeniais ar be jų?

Atsakymas į šį klausimą daugeliu atvejų priklauso nuo finansinių galimybių. Jei jos neribotos, tuomet sužadėtuvėms idealiai tiks platininiai arba auksiniai žiedai su brangakmeniais. Jei prabangių akmenukų negalite sau leisti, puikiai tiks ir kuklus, paprastesnis sužadėtuvių žiedelis be brangakmenių.
Auksiniai žiedai su brangakmeniais – juos drąsiai galima traktuoti kaip sužadėtuvių žiedų lyderius. Toks žiedas atrodo labai elegantiškai, prabangiai, tad kiekvieną moterį privers pasijusti tikra karaliene, suteiks damai dar daugiau žavesio, grakštumo. Nestebina, jog ant bevardžio piršto spindintis auksinis žiedas su brangakmeniu dažnai siejamas su padidėjusiu pasitikėjimu savimi. Jei nežinote, koks brangakmenis patiktų Jūsų išrinktajai, verta pasižvalgyti po jos turimų papuošalų dėžutę, drabužių spintą. Pastarojoje dominuojančios spalvos gali pasufleruoti, kokios spalvos brangakmenis labiausiai tiktų prie moters garderobo. Tikintys astrologija nevengia atsižvelgti į Zodiako ženklų diktuojamus simbolius – taip išrinktajai galite padovanoti ne tik išskirtinį papuošalą, bet ir sėkmės talismaną.
 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Senųjų Miežionių pilkapynas

Poškonių pilkapynas

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai