NAUJIENOS

Knygos sutiktuvės su Vilniaus molėtiškiais

Kategorija:

Miestas:
Kovo 8 d. vakarą  LK Vilniaus įgulos karininkų ramovėje  vyko  antrosios Almos Šlamaitės knygos „Molėtų krašto šviesuoliai“  pristatymas. Dalyvavo autorė, literatūrologas Petras Bražėnas, Molėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys, Vilniaus molėtiškių draugijos pirmininkas Vilius Maslauskas, Vilniaus universiteto Tarybos pirmininkas, auštąsias technologijas kuriančios grupės prezidentas Rimantas Kraujalis, knygos  redaktorė Regina Paulauskienė, knygoje aprašytų asmenybių artimieji  bei kiti Vilniaus molėtiškiai ir  jų bičiuliai.
Sveikinimo žodžius knygos sutiktuvių proga tarė Vilniaus molėtiškių draugijos pirmininkas Vilius Maslauskas, už titanišką  autorės darbą, atskleidžiant Molėtų krašto šviesuolius, dėkojoMolėtų rajono savivaldybės meras Stasys Žvinys. Perskaitytą  knygą pristatė prof. Petras Bražėnas, kuristeigė, kad šią knygą reiktų duoti skaityti jauniems žmonėms, jog šie žinotų iš kokio krašto yra kilę. Ponas  R. Kraujalis taip pat akcentavo šios knygos reikšmę  jaunimui, o ypač – išsilavinimo  svarbą. 
Savo ruožtu apie žodžiu iliustruotą istoriją kalbėjo ir savo knygą pristatė gyd. Alma Šlamaitė. Knygoje autorė atskleidė šešiolika asmenybių, kurios šiandien garsina  ne tik Molėtus, bet ir Lietuvą: palaimintasis Mykolas Giedraitis, Lietuvos sveikatos apsaugos patriarchas Jurgis Alekna ir kino patriarchas Stasys Vainalavičius, Aluntos mylėtojas Kazimieras Girnius, tarpukario Lietuvos mokytojas Pranas Karalius, skautininkas Stasys Jakštas, kraštotyrininkas Eugenijus Danilevičius ir kiti.
Knygos sutiktuves savo įspūdingai atliekamais kūriniais vainikavo Lietuvos mokslų akademijos choras (vadovė Judita Taučaitė).

Violeta Žalalienė
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama