NAUJIENOS

Kėdainių rajono savivaldybė skirs paramą be namų likusiai ažytėniškių šeimai

Kategorija:

Miestas:
Vasario 28 dieną Ažytėnuose, Krakių seniūnijoje, rajono meras Saulius Grinkevičius susitiko su Gintautu Jarmalavičiumi, kurio gyvenamasis namas sudegė praėjusį savaitgalį. Rajono vadovas kartu su Krakių seniūnijos seniūnu Jonu Dalboku ir Ažytėnų žemės ūkio bendrovės pirmininku Šarūnu Šiuše apžiūrėjo šiame kaime esantį gyvenamąjį namą, kurį planuoja įsigyti tvarkinga, daugiavaikė Jarmalavičių šeima.
„Šios šeimos situacija sudėtinga, nes namuose dar auga trys nepilnamečiai vaikai. Be to, ištikus nelaimei, kaip tik spaudžia dideli šalčiai, todėl ieškome būdų, kaip padėti šiai šeimai. Mūsų rajono savivaldybė nusprendė Jarmalavičiams iš Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus rezervo lėšų, nukentėjusiems nuo gaisrų ir stichinių nelaimių padariniams likviduoti ir jų padarytiems nuostoliams iš dalies apmokėti, skirti 5 tūkst. eurų paramą“, – sakė S. Grinkevičius.
Gyvenamasis namas kainuoja apie 12 tūkst. eurų. Pusę šios sumos padengs Ažytėnų žemės ūkio bendrovė.
Apžiūrėję namą, kuriame reikalingas vidaus remontas, rajono vadovas S. Grinkevičius su Ažytėnų žemės ūkio bendrovės vadovu Š. Šiuše paprašė G. Jarmalavičiaus, kai tik šeima įsigis nekilnojamą turtą, jį apdrausti.
Ažytėniškis merui S. Grinkevičiui ir rajono savivaldybės administracijai, Ažytėnų žemės ūkio bendrovės vadovui Š. Šiušei, Krakių seniūnui J. Dalbokui ir visiems padėjusiems bei padedantiems dėkojo už visokeriopą pagalbą ir paramą.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija
 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Muziejai

Juknaičių parkas

Saugų malūnas – lentpjūvėPolitikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai