NAUJIENOS

Kapines aplankę kauniečiai liko nustebinti

Kategorija:

Miestas:
Prieš Vėlines sutvarkyti artimųjų kapų į įvairias miesto kapines atvykę kauniečiai nustebo išvydę didelius pasikeitimus. Išasfaltuotos automobilių stovėjimo aikštelės ir takai, naujos tvoros, iškirsti krūmynai – pastaruosius mėnesius darbininkai plušo visose didžiausiose miesto kapinėse.
„Ilgus metus miesto kapinės, lygiai kaip ir gatvės, buvo paliktos likimo valiai.  Per šias Vėlines kauniečiams jau nebereikės klampoti per purvynus. Kitąmet kapinių puoselėjimą tęsime toliau“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.
Vainatrakio kapinėse šįmet išplėsta laidojimo teritorija. Tarp kapaviečių įrengti takai, o kapinės aptvertos tvora, fasadinė jų pusė apsodinta tujomis. Iki šių metų pabaigos ketinama užbaigti didelės automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo darbus.
 
Petrašiūnų, Seniavos ir Karmėlavos kapinėse išasfaltuoti pagrindiniai kapinių takai, perdažytos tvoros, sutvarkyti ir perdažyti vandens šuliniai. Eigulių kapinėse be sutvarkytų takų taip pat įrengtos naujos administracinės patalpos, iškirsti krūmai ir užtverta tvora šiaurinėje kapinių pusėje.
 
Romainių kapinėse išasfaltuota automobilių stovėjimo aikštelė, sužymėtos prekybai gėlėmis skirtos vietos, Kleboniškio kapinėse darbininkai tęsia tvoros betonavimo darbus. Kitąmet planuojama tęsti visų miesto  kapinių  atnaujinimo darbus išasfaltuojant ne tik pagrindinius ir šalutinius takus, bet ir įrengiant takus ten kur jų apskritai nebuvo.
 
Eismo pasikeitimai
Vėlinių dieną Romainių kapinių prieigose bus organizuojamas vienpusis eismas, kurio metu automobiliai judės viena kryptimi nuo Šilainių Romainiųlink. Vienpusio eismo tvarka galios ir Karmėlavos kapinėse. Tuo tarpu vairuotojams, atvykusiems į Eigulių kapines, automobilius bus leidžiama parkuoti  kempingo teritorijoje (Jonavos g. 51A).
Visą informaciją apie viešojo transporto tvarką ateinančiomis dienomis galima rasti čia: http://bit.ly/2eQWCUH

 
Ryšių su visuomene poskyrio  inf.
 
 
Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama