NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Kalėdinių žaisliukų muziejus Miežiškiuose

Kategorija:

Miestas:
2010 metais, Miežiškių miestelio bibliotekininkė Violeta Karklytė pakvietė miežiškiečius padovanoti senovinius eglės žaisliukus ir jų atributiką parodai  „Prisiminus vaiskystės eglutę“. Per 3 metus kolekcija pasipildė naujais eksponatais. Šiuo metu kolekciją sudaro per 2 000 eksponatų senų eglutės papuošalų ir atributikos.
Viena svarbiausių Eglutės žaisliukų muziejaus veiklos krypčių – edukacija. Muziejinė edukacija – galimybė netradicinėje aplinkoje įgyti žinių ir mokytis susipažįstant su muziejaus eksponatais, sužinant eglutės žaisliukų kūrimo istoriją.
Edukacinių programų tikslas – skatinti domėjimąsi iš kartos į kartą perduodama ir nuolat atnaujinama kultūros vertybių visuma.
Muziejuje vykdomos trys edukacinės programos „Pasakiškos Kalėdos“: „Kalėdų Senelis“, „Kalėdų atvirukai“, „Šiaudiniai eglutės žaisliukai“. Edukacinių programų dalyviai gali pasigaminti kalėdinių dekoracijų, turiningai ir nuotaikingai leisti laiką.Edukacinės programos rengiamos 5 ir didesnei grupei. Trukmė – nuo 30 min. iki 1 val.
Muziejaus steigėjas – Miežiškių gyventojų bendruomenė. Panašaus muziejaus nėra ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose Baltijos šalyse.
 Edukacinės programos kaina – 3 Eur. 
Nevėžio g. 26a, Miežiškiai, Panevėžio r.
Facebook:  Eglutės žaisliukų muziejus
Tel. +370 682 26113
El.p. zaisliukumuziejus@gmail.com
Lankoma iš anksto susitarus
 

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai