NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Kada rekomenduojama kreiptis į advokatą ir kaip jį išsirinkti

Kategorija:

Miestas:
Daugeliui iš mūsų viename ar kitame gyvenimo etape gali prireikti advokato pagalbos: galbūt planuojama pasirašyti ikivedybinę sutartį ir yra reikalinga profesionali konsultacija, o gal reikia pagalbos teisminiuose ginčuose arba sprendžiant paveldėjimo klausimus. Advokatas ras geriausius sprendimus pačiose netikėčiausiose  teisinėse situacijose bei padės nepasimesti įvairiuose įstatymuose ir teisinėse sąvokose.
Kada rekomenduojama kreiptis į advokatą
Advokatas Jums padės, kai prireiks teisinės konsultacijos, patarimo arba rengiant įvairius teisinius dokumentus, tokius kaip sutartys, sandoriui, paveldėjimo dokumentai ir t.t. Dokumento ruošimas daugeliui yra gana sudėtingas procesas, ypač dėl to, kad teisiniai dokumentai yra itin sudėtingi. Gerai neišmanant teisės aktų, įstatymų ir reikalavimų, galima padaryti reikšmingų klaidų, kurios ateityje gali suketi daug nuostolių bei kitų nemalonumų. Todėl šiuo atveju yra rekomenduojama kreiptis į specialistą, kuris padės dokumentus paruošti greitai ir teisingai, patars kaip elgtis jums yra naudingiau bei padės užbėgti už akių galimiems nemalonumams ateityje.
Kita advokatų darbo sritis – tai atstovavimas įvairiose teismo bylose, gynyba, procesinių dokumentų ruošimas. Teisingai paruošti ieškinį žmogui, kuris neturi teisinio išsilavinimo bei patirties šioje srityje – itin keblus procesas. Įvairūs terminai, aktai, įstatymai gali pasirodyti kaip klaidus miškas. Negana to, net jei ir pavyksta jį paruošti savomis jėgomis, didelė tikimybė, kad gali atsirasti klaidų, ne visi aspektai bus įvertinti – o tai tiesus kelias į bylos pralaimėjimą. Todėl verčiau šį darbą patikėkite savo srities profesionalams. Nepamirškite ir to fakto, kad neužteks tik paruošti patį ieškinį – jį reikės dar teismo salėje ir argumentuotai apginti, o tam sukliudyti gali ne tik teisinių žinių trūkumas (teismo salėje neturėsite laiko paruošti atsakymą į kiekvieną klausimą), bet ir žmogiška baimė.
Dar viena sritis, kurioje patariama verčiau kreiptis į specialistą nei bandyti viską padaryti savo jėgomis – tai verslas. Tai ypač aktualu, kai tenka rengti įvairias sutartis, bendrauti su valstybinėmis institucijomis. Advokatas gali padėti, suteikdamas konsultacijas bei padėti suruošti reikiamus dokumentus. Svarbiu momentu pasikonsultavę su teisininkų, galite išvengti ne vienos klaidos, kuri ateityje gali atnešti rimtų finansinių nuostolių arba kitų nuobaudų.
Kaip išsirinkti advokatą
Advokatą šiuo metu rasti nėra sudėtinga – tai padaryti galite ir internetu. Tačiau gali iškilti kitas klausimas – o kaip gi išsirinkti Jums tinkamiausią šios profesijos atstovą? Juk pasirinksite specialistą, kuriam patikėsite dažnai ne pačius maloniausius gyvenimo aspektus.
Prieš pradedant ieškoti advokato, pirmiausiai identifikuokite savo poreikius – atsakykite patys sau, ko jūs tikitės? Kokios srities specialistas Jums yra reikalingas? Teisė – tai itin plati sritis, todėl daugelis advokatų dažniausiai specializuojasi vienoje iš jos sričių (galbūt vienas specialistas yra stipriausias sprendžiant ikiteismines problemas, o kitas – puikiai atstovauja jau bylos eigoje). Todėl, kad gautumėte labiausiai Jūsų lūkesčius pateisinančią pagalbą – kreipikės į tinkamos srities specialistą.
Šiandien, kai kone visas mūsų gyvenimas yra persikėlęs į internetą bei socialinius tinklus – daug naudingos informacijos rasite apsilankę advokato internetinėje svetainėje ar socialinėje paskyroje. Ten tikrai bus pateikiama informacija, kurioje srityje jis specializuojasi, kiek turi praktikos dirbant savo darbą, tikėtina, kad rasite ir kitų klientų atsiliepimus. Tad skirkite laiko ir paanalizuokite randamą informaciją.
Jums reikalingas advokatas? Nieko nelaukite ir jau dabar jį išsirinkite bene didžiausioje duomenų bazėje, kur nesunkiai atrasite Jums tinkamiausią specialistą: https://www.visalietuva.lt/imones/advokatai

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Senųjų Miežionių pilkapynas

Poškonių pilkapynas

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai