NAUJIENOS

Joniškio rajono savivaldybė dalyvaus projekte Lietuva „Agro Space DIH“

Kategorija:

Miestas:
Lietuva „Agro Space DIH“– regioninis tinklas, jungiantis Lietuvos mokslinių tyrimų, švietimo, verslo ir vyriausybinių institucijų organizacijas, skirtas visų sektorių skaitmeninių technologijų naujovėms skatinti.
 „Agro Space DIH“ vizija – tapti teikėju sprendimų vystymuisi, skaitmeninių technologijų perdavimui ir inovacijų sklaidai pagrindiniuose sektoriuose: žemės ūkyje, erdvėje, gamyboje ir paslaugų naujovėse. Pirmenybė teikiama žemės ūkio ir kosmoso technologijų įmonių partnerystės gebėjimų stiprinimui stiprinant tinklo platformą Lietuvoje ir tarptautiniu mastu.
Pagrindinės suinteresuotosios šalys vyriausybinės institucijos, klasteriai, pramonės ir verslo asociacijos, mokslo ir technologijų parkai, savivaldybės išreiškė susidomėjimą abipusiu bendradarbiavimu ir Agro Space DIH sukūrimu.
 „Agro Space DIH“ yra pritaikyta taip, kad kiekviena įmonė, maža ar didelė, galėtų suvokti aukštųjų technologijų skaitmenines galimybes. Bendradarbiaudama su kitais nariais ir organizacijomis, centras gali teikti reikalingą paramą ir konsultacijas vietinėms MVĮ Lietuvoje srityse, susijusiose su skaitmeninių technologijų plėtra.
Pagrindinis tikslas – padėti sukurti pridėtinę vertę, gerinti verslo ir paslaugų procesus, skatinti tarpusavio bendravimą tarp įvairių proceso dalyvių. Tai pasiekiama per vadinamąją „vieno langelio“ paslaugą, kurią teikia tinklų ir partnerių organizacijos. Tinklas leidžia visiems pramonės dalyviams inicijuoti, kurti ir susieti technologijas ir geriausią praktiką bet kuriame kūrimo etape.
 
 
Žemės ūkio skyriaus informacija
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama