NAUJIENOS

Industrinės padangos: kam jos skirtos?

Kategorija:

Miestas:
Industrinės padangos – tai padangos, kurios skirtos įvairiai žemės ūkio technikai ir pramoniniams įrenginiams. UAB „Rytas“ siūlo didelį pramoninių padangų pasirinkimą, o ir kainos yra priimtinos. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti padangų frontaliniams krautuvams, kombainams, kranams, miško technikai, sunkvežimiams, pramoninei bei statybinei technikai, uosto technikai, žemės ūkio traktoriams, žemės ūkio padargams ir priekaboms ir pan.
Prekiaujame tik žinomų, kokybe visame pasaulyje garsėjančių gamintojų padangomis. Tai: „Continental“; „Good Year“; „Bridgestone“; „Michelin“; „Dunlop“;„Trelleborg“; „Firestone“ ir kt.
Žemės ūkio technikos padangos
Šiandienos ūkininkavimas yra kur kas modernesnis nei senais laikais. Dabar, norint sėkmingai ūkininkauti, plėsti ūkį, reikalinga speciali įranga bei technika. Naudojamai žemės ūkio technikai (traktoriams, kombainams ir kt.) reikia specialių padangų. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti keistai, tačiau tinkamos žemės ūkio technikos padangos gali nemažai pagerinti darbų našumą, tuo pačiu padidinti jūsų pelną. Nes per trumpesnį laiką atliksite daugiau darbo.
Vis sunkesnės, greitesnės ir efektyvesnės mašinos nustato naujus padangų reikalavimus. Todėl padangų gamintojai turi eiti koja kojon su naujovėmis, t.y. prisitaikyti prie sparčiai besikeičiančios žemės ūkio pramonės iššūkių. Glaudus bendradarbiavimas su traktoriaus ir kitų mašinų gamintojais suteikia leidžia gauti unikalią informaciją apie ateities poreikius. Nuo patvarių ir ekonomiškų visapusiškų padangų iki specialių sprendimų žiemos ir kitoms sudėtingoms sąlygoms – padangų pasirinkimas pakankamai didelis. Šiuolaikiškos padangos šiuolaikiškam ūkininkavimui.
Industrinės padangos yra pagamintos iš storesnės gumos, yra didesnės nei lengvųjų automobilių. Tačiau tai yra suprantama, nes industrinėms padangoms tenka kur kas didesnis krūvis nei lengvųjų automobilių padangoms.
Industrinės padangos yra ilgaamžės ir yra puiki pramoninės technikos apsauga nuo kintančių oro sąlygų. Jeigu pasirinksite tinkamas industrines padangas, kaip jau anksčiau minėjome, galėsite ilgą laiką nesukti sau galvos dėl jų keitimo bei džiaugtis našesniu darbu.
Kalbant apie industrinių padangų kainas, jos yra gan skirtingos. Pavyzdžiui, vienos krautuvo padangos kaina svyruoja nuo maždaug 10 eurų iki daugiau nei 300 eurų. Taigi kainų diapazonas tikrai labai didelis. Išsirinkti tinkamiausias padangas padės profesionalai.
 
 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai