NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Įmonės skatinamos kurti darbo vietas vyresnio amžiaus žmonėms bei sugrįžtantiems į Lietuvą

Kategorija:

Miestas:

Prasidėjo paraiškų teikimas norintiems dalyvauti Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo (NAVA) konkurse, kurio tikslas – pagerbti pažangiausias įmones, 2017 m. nuveikusias daugiausiai darbų įmonių socialinės atsakomybės srityje ir labiausiai prisidėjusias prie socialinės atsakomybės principų plėtojimo verslo sektoriuje.

Įmonės bus apdovanotos trijose nominacijose – „Metų darbovietė“, „Metų bendruomeniškiausia įmonė“ ir „Metų aplinkosaugos įmonė“. Kiekviena iš NAVA nominacijų skirstoma į 3 kategorijas, atskirai apdovanojant labai mažas, mažas ar vidutines įmones; dideles įmones; tarptautines įmones arba jų filialus ar atstovybes, veikiančias Lietuvoje. Tradiciškai labiausiai pasižymėjusi įmonė pagerbiama pagrindiniu apdovanojimu „Socialiai atsakinga įmonė“.

„Atsižvelgiant į demografines tendencijas šalyje ir prisidedant prie situacijos gerinimo, šiemet Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkurse numatyta naujovė. Papildomai bus pagerbtos įmonės už 2017 m. pasiekimus sukuriant darbo vietas vyresnio amžiaus žmonėms, taip pat už veiklą, padedančią sugrąžinti išvykusius Lietuvos piliečius ir integruoti juos į darbo rinką“, – sako socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Eglė Radišauskienė.

Nacionalinis atsakingo verslo apdovanojimas – tai kasmetinė valstybės institucijų iniciatyva Lietuvoje, kuria siekiama didinti žinomumą apie įmonių socialinės atsakomybės naudą verslui, valstybei ir kiekvienam bei skatinti šalies įmones diegti socialinės atsakomybės principus savo veikloje.

Nuo 2013 m. Nacionalinio atsakingo verslo apdovanojimo konkursą organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kartu su Ūkio bei Aplinkos ministerijomis bei socialiniais partneriais.

Įmonių paraiškų laukiama elektroniniu paštu adresu nava@socmin.lt iki 2018 m. balandžio 30 dienos imtinai. Platesnė informacija ir paraiškų formos: https://socmin.lrv.lt/lt/veiklos-sritys/darbo-rinka-uzimtumas/imoniu-socialine-atsakomybe-isa/nacionalinis-atsakingo-verslo-apdovanojimas


  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Čekauskų etnografinis muziejus

Šakių miesto karilionas

Griškabūdžio bažnyčia

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Zyplių dvarasPolitikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai