NAUJIENOS
Padėkota už tradicijų saugojimą
Toliau
Atgal

Ignaliniečiai išlydėti į Žiemos olimpinį festivalį

Kategorija:

Miestas:
Vasario 9–16 d. Sarajeve (Bosnija/Hercogovina) vyks svarbiausias Jaunųjų sportininkų renginys –  Europos jaunių žiemos olimpinis festivalis, kuriame dalyvauja Europos pajėgiausi žiemos sporto šakų jaunieji sportininkai. Lietuvos rinktinės sudėtyje matysime ir Ignalinos sportininkus: slidininką Gabrielių Paukštę ir biatlonininką Darių Dindą. Vasario 8 d. Ignalinos rajono savivaldybėje surengtos sportininkų palydėtuvės.
Meras Henrikas Šiaudinis jiems  palinkėjo sėkmingų startų ir įteikė Ignalinos rajono savivaldybės vėliavas. Taip pat pasveikino ir kartu į Sarajevą vykstančią trenerę Kazimierą Strolienę, vaikinų biatlono trenerį Karolį Baltakį. Sportininkus taip pat pasveikino Ignalinos kultūros ir sporto centro direktorius Darginas Mikėnas.
„Džiugu, kad jūs sugebate mūsų mažame miestelyje atrasti ir išugdyti puikius sportininkus, kurie gali atstovauti Lietuvai. Tai didelis trenerių nuopelnas",– sakė meras. K. Strolienė gyrė Ignalinoje esančias sąlygas, nes niekur kitur Lietuvoje nėra tokių trasų ir dirbtinio sniego. Sportininkams linkėta kuo geriau pasirodyti olimpiniame festivalyje ir nesustoti šiame kelyje. 
 
Parengė Lina Kovalevskienė,
vyr. specialistė ryšiams su visuomene
 

  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Litvakų atminimo sodas

Barstytalių apžvalgos bokštas

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė

Laukime Užgavėnių kartu!Politikų žodis

Mano kraštas

Partneriai