NAUJIENOS
Joniškiečiai kuria savo tradicijas sostinėje

Į šventę atvyko svečių delegacijos

Kategorija:

Miestas:
 Birželio 7 d. Mažeikių rajono savivaldybėje lankėsi pirmieji svečiai, atvykę į VI Tarptautinę kalvystės meno ir amatų šventę. Su Mažeikių rajono savivaldybės ir savivaldybės administracijos vadovais susitiko keturių užsienio šalių delegacijų atstovai, tai miestų partnerių vadovai.
11 atvykusiųjų iš Lenkijos, Latvijos, Estijos, Čekijos sveikino savivaldybės meras Vidmantas Macevičius, džiaugėsi jau ne vieną dešimtmetį besitęsiančiu bendradarbiavimu, įvairiais bendrai įgyvendinamais projektais. Linkėjo jiems įdomaus, turiningo ir įsimenančio dalyvavimo šventėje. Delegacijų atstovai nuoširdžiai dėkojo už pakvietimą atvykti ir galimybę susipažinti su miestu, jo žmonėmis ir žemaitiškomis kalviškomis tradicijomis.
Svečius savivaldybėje taip pat pasitiko mero pavaduotoja Sigutė Bernotienė, Savivaldybės administracijos direktorė Laima Nagienė, Savivaldybės mero patarėjai Virgilijus Radvilas ir Ramūnas Bertulis, Savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėja Angelė Rupkutė, skyriaus specialistai.
 
Kristina Galdikė
Mažeikių rajono savivaldybės administracijos
Bendrojo skyriaus vyriausioji specialistė

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija VingrienėReklama