Guoda Burokienė: laiminga ta šalis, kurioje protingiausi ir doriausi žmonės tampa mokytojais. (Sokratas)

Kategorija:

Miestas:
Guoda Burokienė: laiminga ta šalis, kurioje protingiausi ir doriausi žmonės tampa mokytojais. (Sokratas)
Turbūt kiekvienam iš mūsų gyvenimo kelyje teko sutikti tą ypatingą Mokytoją. Šviesulį, apie kurį net ir praėjus ne vieneriems metams galime pasakyti daug šiltų ir gražių žodžių. Žmogų, kuris mūsų sielą palietė taip giliai, kad ir mes norėjome taptimokytoju. Ar begali būti dar didesnis mokytojo darbo įvertinimas, kaip net ir po daugelio metų mokinių atmintyje išsaugotas šiltas prisiminimas...
Jūs, mieli mokytojai, pasitikę nedrąsiai mokyklos slenkstį peržengusį pirmoką, auginate ir ugdote jį iki pat brandos. Neretai būtent nuo Jūsų priklauso kokį savo gyvenimo kelią moksleivis pasirinks.Pažindami Jus, stebėdami, mokydamiesi iš Jūsų mokiniai kuria ir savo gyvenimo pamatus, ir valstybės ateitį. Jums tenka didžiulė atsakomybė, bet tuo pačiu ir didelė garbė būti tuo šaukliu, skatinančiu patiems ieškoti, mąstyti, kurti ir priimti sprendimus.
Mieli mokytojai, tegul Jūsų išties nelengvas, atsakingas, daug pastangų, kantrybės, ieškojimų ir kūrybos kupinas darbas būna įvertintas išugdytomis brandžiomis asmenybėmis, aukštais mokinių pasiekimais. O Jūsų gebėjimas pažadinti mintį ir pasiekti mokinių širdį būna palydėtas sugrįžtančių į mokyklą su Jumis susitikti mokinių  šiltu padėkos žodžiu ir visą gyvenimą išsaugotu prisiminimu apie tą ypatingą jų gyvenimo Mokytoją.
Sveikinu Jus Tarptautinės Mokytojų dienos proga.
 
Lietuvos Respublikos Seimo narė
Jūsų Guoda Burokienė
 
 
 

Mano Krastas