Grožis ir sveikata neatsiejamas nuo mitybos

Kategorija:

Miestas:
Grožis ir sveikata neatsiejamas nuo mitybos
Turėjau daug problemų. Vis daugiau nemalonumų sukeldavo virškinimas. Dažnai jusdavau nuovargį, kankindavo padidėjęs kraujospūdis, vidurių užkietėjimas Sau gelbėdavausi tabletėmis Ir svoris buvo didesnis nei turėtų būti. Būdama 168 cm aukščio, svėriau 106 kg. Šiandien sveriu 80 kg. Jaučiuosi puikiai ir man nebereikia jokių tablečių..
Sveikatos ir savijautos problemas išsprendžiau iš esmės pakeitusi mitybą.  Anksčiau, būdavo, pavalgau pusryčius ir galiu eiti miegodavo. Toks nuovargis apimdavo, kad nieko negalėdavau daryti, nors stengiausi valgyti kuo mažiau. Kiaušinis, riekutė duonos, puodelis juodos ar baltos kavos. Nuovargis ir mieguistumas dingo, kai susireguliavau mitybą. Pirmiausia pasistengiau susibalansuoti mitybą, kad organizmas gautų visų jam reikalingų medžiagų kiekį. Ir labai svarbu, kad organizmas gautų reikalingą skysčių ir baltymų kiekį. Neveltui sakoma, kad baltymai – plastinis chirurgas.
Šiandieniai informacijos srautai leidžia nesunkiai išsiaiškinti, kiek kokių medžiagų turi kiekvienas produktas. Kadangi mačiau, kad iš mano suvalgomų maisto produktų  nesusidaro reikalingas baltymų kiekis, savo racioną jais pasipildau. Ypač rytais ir vakarais.
Be abejo, vieno valgymo metu atsisakiau skirtingai virškinamų maisto produktų. Juk vaikas atskirai valgo mėsą, atskirai duoną, daržoves, vaisius. O kaip pakeičiame vaiko mitybą? „Valgyk dešrytę su duonyte, bus sočiau.“  Net nepamąstome, kad šie produktai skirtingai virškinami, kas neigiamai veikia vaiko virškinimo sistemą, atsiranda virškinimo surikimų.
Pakeičiau ir savo mitybos režimą. Kaip anksčiau valgydavau? Tikriausiai, kaip ir dauguma žmonių. Gyvenimo tempas iškreipia mūsų prigimtinį mitybos režimą maitintis kas trys valandos. Skubėdami labai dažnai valgome bet ką ir bet kada. Dažnai nesuprantame, kada norime gerti, kada valgyti. O tai rodo, kad nesilaikome režimo. Jei nustatytu laiku valgytume, tarp valgymo pajutę, kad kažkas organizme darosi, lengviau susiorientuotume, kad mums trūksta skysčių, kad organizme prasideda dehidratacija, dėl ko pradeda žūti mūsų ląstelės. Jos pradeda glebti. Organizme prasideda negeri dalykai
Pakeitusi mitybos įpročius ne tik dingo visi negalavimai, bet  pradėjo reguliuotis svoris. Per mėnesį svoris sumažėja 2 kg. Ir jokių dietų, jokių badavimų Žmogus neturi jausti alkio.
Žinoma, sveikai gyvensenai svarbus ir judėjimas, Tačiau moksliniais tyriais įrodyta, kad judėjimo įtaka žmogaus gyvenimo kokybei tik 20 procentų. Net 80 proc. mūsų gyvenimo kokybė priklauso nuo mitybos.  Tad valandų valandas galime praleisti sporto klubuose, bet kol nesusireguliuosime savo mitybos, norimo rezultato nepasieksime.
 Savo patirtimi mielai dalinuosi su visais, norinčiais būti jaunatviškais, energingais, lieknais ir sveikais.
Mane rasite darbo dienomis, šeštadienį pagal regitraciją
Medžiagų apykaitai paspartinti, galėsite išbandyti roll masažą, vakuminę bodyshape kapsulę

Neringa Vytuvienė
Masažų sporto ir teisingos mitybos studija
Dubysos g. 23-202, Klaipėda
Prie PC Akropolis
 
 

Mano Krastas