NAUJIENOS

Globotinių šventėje skraidė gerumo paukštė

Kategorija:

Miestas:
Lapkričio 25d. vyko jau tradicine tapusi Globotinių dienos šventė Viliaus Gaigalaičio globos namuose. Šventėje dalyvavo Klaipėdos rajono savivaldybės mero pavaduotoja Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Ligita Liutikienė ir Klaipėdos rajono socialinės paramos skyriaus vedėja Dalia Gumuliauskienė.
Taip patį šventę atvykoir Klaipėdos rajono sveikatos apsaugos ir socialinės rūpybos komiteto pirmininkė Audronė Balnionienė, Seimo nario Broniaus Markausko padėjėjas Raimundas Daubaris bei Gargždu parapijos kunigas Donatas Žukauskas ir Klaipėdos Visų rusų šventųjų cerkvės kunigas Jerėjus Piotras Olichnovičius. Žinoma, kartu pabūti atvyko ir globotinių draugai bei artimieji.
Violeta Riaukienėįteikdama saldžią dovaną, nuoširdžiai sveikino ir linkėjogerumo, sveikatos, stiprybės, nuoširdumo bei didžiausios sėkmės, o svarbiausia, − būti laimingiems gražioje bendrystėje.
Taip pat gerų žodžių negailėjo ir Ligita Liutikienė. Ji sveikino visąbendruomenę ir dėkojo čia dirbantiems žmonėms,kurie kasdien su globotiniais leidžia tiek sunkias, tiek džiaugsmingas akimirkas,už jų begalinį atsidavimą, kantrybę, pasiaukojimą. Prie palinkėjimų ir sveikinimų prisidėjo ir Dalia Gumuliauskienė.
Viliaus Gaigalaičio globos namų direktorius Rimantas Ramanauskas dalijosi globos namų veiklos rezultatais, kasdienio gyvenimo aktualijomis.  2016 metų pradžioje Viliaus Grigaičio globos namuose gyveno 227 asmenys, tačiau 2016 metų pabaigoje planuojama sumažinti gyventojų skaičių nuo 230 iki 224. Per 3 metus numatoma sumažinti gyventojų skaičių dar 17 vietų. Tai planuojama padaryti siekiant geresnės teikiamų paslaugų kokybės gyventojams su sunkia negalia.
Globos namų direktorius Rimantas Ramanauskas pasveikino 51 garbingą jubiliatą.  Jauniausiam globos namų gyventojui 32 metai, o vyriausi jau atšventė 100 metų jubiliejų ir 10-ąjįgimtadienį.
Šventę papuošėkaip visada įspūdingas daugiau kaip 30 metų gyvuojantis Viliaus Gaigalaičio globos namų muzikos ir dainų ansamblio „Lemtis“ koncertas. Ansamblis koncertuoja ne tik globos namuose, Klaipėdos apskrityje, bet buvo išvykęs su koncertine programa net į užsienį.
Laura Kučinskaitė
 
 

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama