Gimnazistų „šimtukininkų“ padaugėjo rekordiškai

Kategorija:

Miestas:
Gimnazistų „šimtukininkų“ padaugėjo rekordiškai
Šiemet rajone užderėjo rekordinis gimnazistų „šimtukininkų“ derlius – vienuolika vaikinų ir merginų 100 balų įvertinimu išlaikė brandos egzaminus. 2011 – 2016 metais „šimtukininkų“ yra buvę tik po vieną kitą ar daugiausiai – septyni.
Savivaldybėje surengtas priėmimas rajono gimnazistų, geriausiai – 100 balų įvertinimu -išlaikiusių brandos egzaminus. Šventiškame renginyje dalyvavo ne tik geriausi abiturientai, bet ir jų mokytojai, gimnazijų direktoriai, tėvai, Savivaldybės administracijos atstovai, kiti svečiai. Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas geriausiųjų abiturientų sveikinime pabrėžė, kad jų pasiekti rezultatai – ir pedagogų bei tėvelių pastangų, darbo, palaikymo vaisius.  Ir Savivaldybės, kurios pareiga, tikslas – sudaryti geras sąlygas vaikams mokytis. Be to, Savivaldybė išsikėlė uždavinį ir jo siekia - pagerinti moksleivių mokymosi rezultatus šalies mastu.
Šauniausiems moksleiviams ir jų mokytojams įteikus gėlių ir atminimo dovanų, pokalbis apie svajones, ateities planus ir pastangas jiems pasiekti pratęstas prie kavos puodelio.

Savivaldybės administracijos ryšių su žiniasklaida specialistė Jolanta Šiurkuvienė
Autorės nuotr.

 

Mano Krastas