NAUJIENOS
Toliau
Atgal

Geriausias pasaulio investuotojas mokys lietuvius sėkmingai investuoti: Peter Cowley rytoj viešės Lietuvoje

Kategorija:

Miestas:

Europos Verslo Angelų tinklo prezidentas Peter Cowley: „Europa dar nedaug žino apie Rytų Europos verslo angelus, tačiau jie jau spėjo užsitarnauti aktyvių ir entuziastingų investuotojų reputaciją“

Lapkričio 6 d. Vilniuje vyks antrasis Verslo Angelų forumas, kurio metu esami ir būsimi investuotojai išgirs svarbiausius praktinius patarimus sėkmingam investavimui iš Europos Verslo Angelų tinklo prezidento, 2017 metais išrinkto geriausiu pasaulio investuotoju - Peter Cowley. Šiemet „Koinvesticinio fondo“ ir Lietuvos Verslo angelų tinklo (LitBAN) organizuojamas renginys suburs esamus ir būsimus investuotojus pusdieniui seminarų ir startuolių prisistatymų sesijai.

„Koinvesticinio fondo“ direktorė Daiva Gerulytė džiaugėsi, jog į svarbų dar neseniai susibūrusiai Lietuvos verslo angelų bendruomenei renginį pavyko pakviesti investavimo žvaigždę ir vieną iš labiausiai patyrusių angelų investuotojų pasaulyje.

„Šiemet norime padėti verslo angelams ieškoti atsakymų į praktinius klausimus – kaip atsirinkti investicijas, vertinti startuolius, ką reiškia būti angelu jaunoje įmonėje ir kitus. Mums pasisekė, kad savo įtemptoje darbotvarkėje Peter Cowley rado laiko susitikti su investuotojais Vilniuje. Prieš metus EBAN konferencijoje Miunchene dalyvavau jo seminare ir puoselėjau viltį kažkada pasikviesti jį į Lietuvą. Ši svajonė išsipildė netikėtai greitai – užtruko mažiau kaip metus susiburti bendruomenei, kuriai, tikiu, P. Cowley žinios bus vertingos“, - teigė D. Gerulytė.

Europos verslo angelų tinklo prezidentas, Peter Cowley, kurio paskaitos taps renginio ašimi sakė, jog Europa dar nedaug žino apie Rytų Europos verslo angelus ir jų tinklus, tačiau jie jau spėjo užsitarnauti aktyvių ir entuziastingų investuotojų reputaciją.

„Nekantrauju sudalyvauti forume Vilniuje ir su verslo angelais pasidalinti patirtimi apie tai, kaip sudaryti geriausius sandorius, kaip dirbti kartu ir, svarbiausia, kaip tapti atsidavusiais investuotojais, pasiruošusiais paspartinti startuolių augimą“, - sakė Peter Cowley.

Pasak Daivos Gerulytės, praėjusiais metais įvykęs pirmasis Verslo angelų forumas ypač prisidėjo prie Lietuvos investuotojų bendruomenės kūrimosi, dėl to ir tapo kasmetiniu renginiu.

„Praėjusiais metais kėlėme tikslą į vieną vietą surinkti daug žmonių, besidominčių investavimu į startuolius, ir su jais susipažinti. Todėl pirmojo renginio temomis siekėme motyvuoti investuotojus burtis į asociaciją. Patyrę investuotojai dalinosi savo asmeninėmis istorijomis, o Estijos verslo angelų tinklo prezidentas Rein Lemberpuu papasakojo apie verslo angelų tinklo teikiamą naudą bei estų patirtį. Renginys pavyko, nes grupė iniciatyvių žmonių ėmėsi burti verslo angelus Lietuvoje ir po keturių mėnesių įvyko steigiamasis LitBAN susirinkimas“, - pirmojo Verslo angelų forumo rezultatais dalinosi D. Gerulytė.

„Verslo angelus vienijantis tinklas per mažiau nei metus pasiekė puikių rezultatų suburdamas investuotojus kiekvieną mėnesį apžvelgti įmones, pasidalinti patirtimi, įžvalgomis bei sudaryti sindikatus investuojant į jauną verslą. Didžiausias LitBAN sindikatas vienija 25 verslo angelus, kurie tarpusavyje iki šiol nebuvo pažįstami“, - sakė LitBAN vadovas Gytenis Galkis, daugiau apie LitBAN veiklą papasakoti žadantis renginio metu.


  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Senųjų Miežionių pilkapynas

Poškonių pilkapynas

  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis
Mano kraštas

Partneriai