NAUJIENOS

Fotoparodoje – margaspalvių oro balionų virusas Marijampolėje

Kategorija:

Miestas:
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentre pristatoma fotografijų paroda „Spalvingi oro balionai“, skirta Sporto metams paminėti.
Prisimenant praeitais metais Marijampolėje vykusį Pasaulio jaunimo karšto oro balionų čempionatą, kuriame aukso medalį iškovojo Lietuvos oro balionų sporto pilotas marijampolietis Rokas Kostiuškevičius, didžiuojantis, kad Marijampolės oreivių klubo atstovai Rimas ir Rokas Kostiuškevičiai - žinomi visame pasaulyje šios sporto šakos profesionalai ir Marijampolės ambasadoriai, Multicentras organizavo fotografijų konkursą „Spalvingi oro balionai“. Siekdamas šios ekstremalaus sporto populiarinimo, Rokas Kostiuškevičius entuziastingai priėmė šią idėją ir prisidėjo prie konkurso bei parodos organizavimo.
Fotografijų parodos atidaryme dalyvavęs Lietuvos oro balionų sporto pilotas, daugkartinis Lietuvos čempionas, Marijampolės oreivių klubo pirmininkas Rimas Kostiuškevičius, kuris 2018 m. minės nuo savo skrydžių oro balionu pradžios dvidešimties metų sukaktį, džiaugėsi parodos atidarymu ir dėkojo už užfiksuotas akimirkas. Jis pasidalijo mintimis apie tai, kaip pradėjo skraidyti oro balionu ir užsikrėtė šiuo viso gyvenimo sportu, apie nepakartojamus skrydžio laisvės įspūdžius ir oro baliono valdymo subtilybes, skrydžio tikslumo ypatumus, piloto sugebėjimų ir profesionalumo svarbą.
Konkurso „Spalvingi oro balionai“ atrankoje dalyvavo 14 dalyvių. Sustabdytoe akimirkose užfiksuoti margaspalviai oro balionai ir žaismingi skrydžio viražai. Iš pateiktų nuotraukų komisija išrinko 6 geriausias fotografijas. Oreiviški prizai – kvietimai paskraidyti oro balionu - buvo įteikti: Mantui Jusui, Austėjai Kuršvietytei, Aušrai Venskienei, Kristinai Gelčienei, Martynui Patinskui ir Aurelijui Šeštokui.
Paroda Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentre (Vytauto g. 20) veiks iki kovo 31 d.
Maloniai kviečiame apsilankyti ir prisiminti margaspalvius oro balionų skrydžius virš Marijampolės!
 
D. Micutienės ir P. Ambrazevičiūtės nuotraukos
 
Marijampolės savivaldybės administracijos
Viešųjų ryšių tarnyba

 
 
 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama