NAUJIENOS

FIM RALLY dalyviai aplankė kultūros sostinę – Aukštadvarį

Kategorija:

Miestas:
 Liepos 27 dieną Aukštadvario -2018 m. Lietuvos mažų miestelių kultūros sostinės bendruomenė iškilmingai pasitiko FIM RALLY dalyvius iš 26 pasaulio šalių. Aštuonių šimtų šešiasdešimt tarptautinė motociklininkų kolona iš visos Europos, lydima dviejų policijos ekipažų drebindama Trakų rajoną, iš Trakų pro Semeliškes  riedėjo Aukštadvario link. Renginio organizatoriai – asociacija „Mototurizmas“.
 Tokį didžiulį svečių būrį iš viso pasaulio Aukštadvario kartodrome  pasitiko tautiniais rūbais pasipuošę kultūros darbuotojai, jaunimas, asociacijos „Aukštadvario žiburiai“ nariai. Svečiams buvo įteiktas lietuviškos duonos kepalas su ąžuolo lapais ir užrašu „Lietuva“.
 FIM RALLY dalyvius sveikino seniūnė Jadvyga Dzencevičienė. Lietuvių, anglų ir prancūzų kalbomis jiems buvo pristatytas Aukštadvaris – 2018m. Lietuvos mažų miestelių kultūros sostinė. Skambėjo Trakų kultūros rūmų Aukštadvario padalinio meno vadovo Vaido Lengvino atliekamos dainos apie Tėvynę,  asociacijos „Aukštadvario žiburiai“ narių atliekama daina „Žemėj Lietuvos“. Renginį įgarsino Trakų kultūros rūmai.
 Atstovai iš kiekvienos šalies dalyvavo kartingų varžybose, kurias organizavo VŠĮ „Rotena“. Varžybų dalyviams buvo įteikti sertifikatai, o nugalėtojams - taurės.
  Renginio pabaigoje buvo ištiesta 100m. Lietuvos trispalvė vėliava, o gyvoji svečių kolona išsirikiavo ir išrašė žodį bei skaičių " 100 LITHUANIA", išreikšdami pagarbą Lietuvai, iškilmingai švenčiančiai savo jubiliejinius metus.
Aukštadvario seniūnė Jadvyga Dzencevičienė
Autorės nuotraukose akimirkos iš svečių sutikimo.
 
  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai
  • Edukacinės programos
  • Nakvynė


Politikų žodis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė
Mano kraštas

Partneriai