Europos Taryba kviečia dalyvauti romofobijos mažinimo mokymuose

Kategorija:

Miestas:
Europos Taryba kviečia dalyvauti romofobijos mažinimo mokymuose
Lapkričio 6–9 d. Vilniuje vyks Europos Tarybos Jaunimo departamento organizuojami mokymai, skatinantys jaunimą prisidėti prie romofobijos mažinimo.
 
Mokymų metu dalyviams bus suteiktos reikiamos žinios siekiant užkirsti kelią romofobijai, palaikant aktyvesnį Romų jaunimo įsitraukimą bei prisidedant prie Romų bendruomenės socialinių ir ekonominių sąlygų gerinimo vietiniu ar valstybiniu lygiu.
 
Mokymų tikslas:
- Skatinti aktyvų bendradarbiavimą tarp romų ir ne romų jaunimo bei organizacijų.
- Artimiau susipažinti su romofobijos problema ir pastarojo reiškinio prevencijos būdais.
- Susipažinti su pagrindiniais iššūkiais, susijusiais su socialinėmis bei ekonominėmis romų bendruomenių problemomis, kartu sukuriant efektyvius sprendimo būdus.
- Rengti pasiūlymus, skirtus Romų jaunimo problemoms spręsti, skatinant socialinės įtraukties politiką.
 
Mokymuose kviečiami dalyvauti romų bendruomenių atstovai, organizacijų vadovai, jaunimas, jaunimo organizacijos iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Numatomas dalyvių skaičius – 25.
 
Renginys organizuojamas bendradarbiaujant su Tautinių mažumų departamentu prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Latvijos Kultūros ministerija ir Estijos Kultūros ministerija.
 
Daugiau informacijos ir registracija į mokymus (anglų ir rusų kalbomis) (http://www.coe.int/en/web/youth-roma/news/-/asset_publisher/c5DzJ0FDzqpm/content/regional-training-course-on-roma-youth-participation-and-combating-antigypsyism-regional-nyj-ucebnyj-kurs-po-ucastiu-roma-molodezi-i-bor-be-s-anticyga?_101_INSTANCE_c5DzJ0FDzqpm_viewMode=view/

Tautinių mažumų depatamento inf.

Mano Krastas