NAUJIENOS

Europos diena Ignalinoje

Kategorija:

Miestas:
Gegužės 9-ąją minėta Europos diena. Ta proga Ignalinos rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje surengta nuotaikinga, pavasariu alsuojanti  šventė. Bibliotekos kiemelyje, papuoštame Europos Sąjungos šalių vėliavėlėmis ir balionais, skambėjo muzika ir dainos, vyko viktorina. Renginio dalyvius sveikino savivaldybės meras Henrikas Šiaudinis. Jis kalbėjo apie lietuvių galimybes laisvai keliauti, dirbti ir mokytis Europoje. „Vaikai, jūs esate ateities Europos šeimininkai ir jums priklauso visos galimybės“,- sakė meras.
Mažieji ignaliniečiai iš  „Šaltinėlio“ mokyklos geltonai spalvino žvaigždutes ir klijavo jas ant mėlyno stendo. Visi kartu jie pavaizdavo Europos Sąjungos vėliavą. Vėliau šventės dalyviai suko Laimės ratą ir dalyvavo viktorinoje „Ką žinai apie Europą“. Teisingai atsakiusieji į klausimus gavo prizus.
Šauniai laiką leido Ignalinos trečiojo amžiaus universiteto moterys. Karaoke jos atliko populiarias dainas. Na o 17 val. prasidėjo  Laimos Tamulytės koncertas. Dainininkė ir renginių vedėja džiaugėsi puikiu oru, ignaliniečių entuziazmu ir dovanojo programą „Įvairių šalių dainos“.

Lina Kovalevskienė 
 
  • Lankytinos vietos
  • Maršrutai

Muziejai

Juknaičių parkas

Saugų malūnas – lentpjūvėPolitikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė
Mano kraštas

Partneriai