NAUJIENOS

Duris atvėrė Švendubrės bendruomenės namai

Kategorija:

Miestas:
Saulėtą gegužės 6-osios popietę duris atvėrė atnaujinti Švendubrės bendruomenės namai,  kuriuose švendubrėnai planuoja vykdyti įvairias veiklas: organizuoti renginius, šventes ir susitikimus, vykdyti edukacinius  užsiėmimus, priimti turistus. Kaip teigė įkurtuvių šventėje dalyvavęs Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, gražiai sutvarkyti Švendubrės bendruomenės namai ir jų aplinka yra labai svarbu, tačiau svarbiausia – žmonių bendrumas ir susitelkimas. „Švendubrės kaimo bendruomenė – devintoji bendruomenė iš dešimties, turinti savo bendruomenės namus. Labai džiaugiuosi, kad prieš keletą metų priimtas sprendimas, jog bendruomenės namus turės visos Druskininkų krašto bendruomenės, pasiteisino. Matydamas, kaip puikiai tvarkosi tos bendruomenės, kurios jau turi savo bendruomenės namus, net neabejoju, kad Švendubrės kaimo bendruomenė šiuose namuose įgyvendins daug prasmingų projektų ir kitų veiklų“, – kalbėjo R. Malinauskas.
 
 Meras įteikė visai bendruomenei skirtą Druskininkų savivaldybės dovaną, o už nuoširdų Švendubrės kaimo tradicijų puoselėjimą ir aktyvų dalyvavimą bendruomenės veikloje padėkos įteiktos Editai Remeikienei, Juozui Šikšneliui, Antanui Suraučiui, Antanui Oleškevičiui ir Jonui Junevičiui.
Į Švendubrės kaimo bendruomenės namų atidarymą atvyko ir kartu su visa bendruomene džiaugėsi savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė,  mero patarėjas Aivaras Kadziauskas, LR Seimo narės Kristinos Miškinienės padėjėja Inga Šinkonienė, Tarybos nariai, Vietos veiklos grupės atstovai, Ratnyčios parapijos klebonas Žydrius Kuzinas, kaimiškųjų bendruomenių atstovai, kiti svečiai.
Renginyje skambėjo gyva muzika, grojo ir dainavo jaunimas bei senjorai. Surengta ir filmo apie bendruomenės namų įkūrimą peržiūra.

Nuotraukoje (iš kairės): Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, Raigardo seniūnaitijos seniūnaitė Edita Remeikienė, Viečiūnų seniūnijos seniūnas Alvydas Varanis ir Švendubrės bendruomenės pirmininkė Ramunė Konstantinavičienė.
 

Diana Sinkevičiūtė

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė


Kviečiame kurti origamio instaliaciją


Reklama