NAUJIENOS

Krepšinio aikštelėje kartu su Seimo nariais

Kategorija:

Miestas:
Gegužės  4 d. Joniškio „Aušros“ gimnazijos sporto salėje įvyko draugiškos Joniškio rajono savivaldybės administracijos rinktinės ir Lietuvos Respublikos Seimo narių komandų varžybos. 
LR Seimo komandai atstovavo: Andrius Kupčinskas, Jonas Jarutis, Andrius Mazuronis, Ramūnas Karbauskis, Domas Petrulis, Valerijus Simulik, Audrys Šimas, Jonas Liesys. Joniškiečiai komandos pastiprinimui į savo gretas pasikvietė Sporto centro direktorių ir vieną trenerį. Matyt, tai ir lėmė joniškiečių pergalę. Susitikimą rezultatu 75:56 laimėjo vietos krepšininkai. Net 28 taškus joniškiečiams pelnė Tomas Aleknavičius. Svečių komandoje rezultatyviai žaidė A. Mazuronis - jo sąskaitoje net  36 tšk. Tritaškių metimų į krepšį konkursą laimėjo J. Jarutis. Baudų metimo į krepšį konkurse geriausiai sekėsi Joniškio rajono merui V. Gailiui.
Pasibaigus rungtynėms, svečiai kartu su Joniškio rajono meru V. Gailiumi lankėsi Krepšinio muziejuje. Po muziejaus įkūrėjo Leono Karaliūno pasakojimo, visiems renginio dalyviams buvo įteikti Joniškio Krepšinio muziejaus suvenyrai.

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius


 

Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Šventosios vandens turizmo trasa

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Egidijus Vareikis

Egidijus Vareikis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė ŠalaševičiūtėReklama