Drabužiai urmu – geriausia proga įsigyti garsių gamintojų rūbus pigiau

Kategorija:

Miestas:
Drabužiai urmu – geriausia proga įsigyti garsių gamintojų rūbus pigiau
Drabužiai urmu – bene puikiausia proga įsigyti garsiausių gamintojų prekės ženklų rūbus už išties mažesnę kainą. Tai taip pat puiki verslo idėja, kuomet perkant didelį kiekį urmu šiuos drabužius galite perparduoti mažmeninėje prekyboje su papildomu antkainiu. Ši prekyba Lietuvoje iš tiesų populiari, o bene žinomiausia vieta apsipirkti – Panevėžio rajonas, kuriame įrengtas bene didžiausias dėvėtų bei naujų drabužių angaras.
Stilius ir įvaizdis mūsų šalyje – begalo reikšmingi, ne veltui visoje Europoje garsėjame kaip bene gražiausi bei stilingiausi žmonės. Visgi, ekonomikos lygis šalyje nėra toks geras, todėl prekeiviai pabrėžia, jog daug lengviau parduoti dėvėtus, o ne naujus drabužius. Šis verslas klesti visoje šalyje, kai kuriuose miestuose vienoje gatvėje galime aptikti net keletą skirtingų dėvėtų drabužių parduotuvių. O kokie gi prekės ženklai populiariausi?
 
Kokie prekės ženklai populiariausi apsiperkant drabužius urmu?
Drabužiai urmu suteikia puikią progą aptikti populiariausių dizainerių bei garsiausių prekės ženklų prekių už gerokai pigesnę kainą. Tiesa, prekeiviai atvyrauja, jog visgi greičiausiai iš lentynų dingsta ne drabužiai, tačiau avalynė bei patalynė, na o jau tuomet prasideda ir drabužių medžioklė. Kalbant apie prekės ženklus, Lietuvoje dėvėtų drabužių urmo prekyboje populiariausi yra „Zara“ bei „H&M” tikriausiai dėl jų universalumo ir jaunatviško įvaizdžio.
Tenka pripažinti, jog šie prekės ženklai veikiausiai yra tokie populiarūs ne dėl kokybės, tačiau dėl prieinamos kainos ir žinomumo. Kalbant apie dizainerių drabužius, populiariausi bei dažniausiai aptinkami prekyboje yra šie: „Diesel“, „Big Star“, „Eagle“, „Adidas“, „Tom Tailor“, „Guess“ ir kiti.
 
Drabužių urmu prekybos subtilumai ir „užkulisiai“
Galbūt iš šalies ir atrodo, jog prekyba drabužiais urmu – paprastas bei pelningas, populiarus verslas, tačiau neretai šio darbo subtilumai lieka užkuliuose. Prekeiviai susiduria su įvairiausiais sunkumais, pavyzdžiui, pirkdami prekes urmu jie neturi galimybės patikrinti, kokias prekes gauna, o mokama už svorį, todėl susiduriama ir su sukčiavimu, kuomet tarp drabužių būna įmaišyta ir kitų, sunkių daiktų tam, kad svoris būtų didesnis.
Taip pat dar vienas sunkumas, su kuriuo susiduria prekeiviai – logistikos organizavimas. Drabužiai urmu gabenami vilkikais iš užsienio šalių, o visa tai reikia suorganizuoti patiems. Taigi, šis verslas nors ir iš tiesų populiarus Lietuvoje, bet taip pat ir konkurencingas, varginantis bei reikalaujantis daug atsakomybės, planavimo.
 
Drabužiai urmu ir dar daugiau: http://www.rmstokas.lt/lt/drabuziai-urmu/
 
 

Mano Krastas