NAUJIENOS

Didelės ir darnios šeimos stiprina Lietuvą

Kategorija:

Miestas:

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino daugiavaikes motinas ir įteikė ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalius.

Gražia tradicija tapusiame renginyje valstybės vardu apdovanotos 40 mamų iš visos Lietuvos, išauginusios ir gerai išauklėjusios penkis ir daugiau vaikų.

Pasak šalies vadovės, artėjant Motinos dienai jaučiame daug gerumo, nuoširdumo ir šilumos – jausmus, kuriuos motinos atsineša su savimi į šią ceremoniją ir be kurių tiesiog neįmanoma išauginti būrio gerų vaikų.

„Šiandien – ta graži diena, kai Jumis didžiuojasi valstybė. Augdami tokiose šeimose kaip Jūsų vaikai gauna iš savo tėvų pačias svarbiausias gerumo ir ištikimybės pamokas. Jūsų dėka mūsų Tėvynė – ne tik didesnė, stipresnė, bet ir turtingesnė“, – sveikindama mamas teigė Prezidentė.

Įteikdama apdovanojimus šalies vadovė pabrėžė, kad norisi, jog daugiavaikių mamų pavyzdys būtų užkrečiantis ir įkvepiantis visoms šeimoms auginti daugiau vaikų, globoti ar įsivaikinti, kad nė vienas vaikas neliktų be šeimos.

Valstybės vadovė visos šalies vardu padėkojo mamoms už rūpestį, tarnavimą savo šeimai bei vaikams, o kartu ir Lietuvai bei palinkėjo sveikatos ir laimės.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu Prezidentės dekretu iš viso apdovanotos 45 daugiavaikės motinos.
Tarp apdovanotųjų – ir Mažeikių rajono gyventoja Adelija Padervinskienė, pagimdžiusi, išauginusi ir gerai išauklėjusi 9 vaikus.
A. Paderviskienė šio garbingo apdovanojimo sulaukė dėl savo atsakingumo, darbštumo ir meilės, išauginusi ir gražiai išauklėjusi net 9 vaikus (3 sūnus ir 6 dukteris), kurie globoja ją ir senatvėje. Šiandien ji džiaugiasi turinti gausią šeimą: yra sulaukusi 19 anūkų ir 17 proanūkių.
Jau tradicija tapusiame renginyje Prezidentės dekretu bus apdovanotos 45 mamos iš visos Lietuvos, išauginusios ir gerai išauklėjusios penkis ir daugiau vaikų.

Bendrasis skyrius
 


Marčiupio akmuo

Pavarių akmuo

Puntuko brolis

Per ežerus

Virintos meandromis

Vėtrungių kelias

Politikų žodis

Virginija Vingrienė

Virginija Vingrienė

Rimantė Šalaševičiūtė

Rimantė Šalaševičiūtė

Egidijus Vareikis

Egidijus VareikisReklama